16 aralık 2021 İzmir At Yarışı Tahminleri

10 mart 2022 Çarşamba İstanbul At Yarışı Tahminleri

16 aralık İzmir At Yarışı Tahminleri hazır.

16 aralık 2021 Pazartesi. Yıldızlı bülten, 1 sürpriz 2 Bankolu İzmir at yarışı tahminlerine hoşgeldiniz. Altılı ganyan koşulardaki detaylı yorumlarımızı aktaracağız.

16 aralık 2021 İzmir At Yarışı Tahminleri

16 aralık 2021 İzmir At Yarışı Tahminleri

İzmir ALTILI TAHMİNLERİ

1.AYAK:

 3 numaralı Fırtına Güzeli ve 9 numaralı Mikser, rakiplerinden biraz daha şanslılar. Yarış içi şartların lehine gelişeceği bu koşuda, kendi tempolarında yarışı sürdürürlerse, aralarından bir birinci çıkacaktır. 7 numaralı Sembol Tay, takip atımızdır. Form durumu çok iyi. Bu tip gruplarda her zaman yarış kazanabilecek kapasitededir. Yeterki yarış içi şartlar lehine gelişsin. Bu durumda affetmeyecektir. 4 numaralı Defneli‘ye dikkat. Görkem özçeliğin çok inanarak bindiği bir at. İhmal edilmemelidir. Son olarak 6 numaralı Kılıç Faro yazalım. Grubun istikrarlı atı olup, yetenekli aprantisi ile kazanma şansı yüksektir. Bu 5 at rakiplerinden çok ön planda değerlendirilebilir. İlk ayaktan yatmamak adına kalan 3 rakibini, şablonda bir çizgi çekip sıraladık. 

Bu yazımızda siz değerli okuyucularımıza altılı kurgularında yardımcı olmaya çalışıyoruz. Bizi uzun zamandır takip eden abonelerimize teşekkür ederiz. Yorumların devamı için aşağıdaki sayfa numaralarından devam ediniz.

2 yorum

Yorumlar kapatıldı.