16 ekim 2021 Ankara At Yarışı Tahminleri

Ankara At Yarışı Tahminleri

16 ekim 2021 Ankara At Yarışı Tahminleri sizler için gelen en son bilgilerle hazılandı. Saha duyumları, takip atları ve uzman görüşleri ile hazırlanan detaylı at yarışı yorumları ile altılı kuponlarınıza destek verin.

16 ekim 2021 Ankara At Yarışı Tahminleri
16 ekim 2021 Ankara At Yarışı Tahminleri

Günlük At yarışı tahminleri

4. Koşu:15:00 Handikap 17/DHÖ /H1 , 4 ve Yukarı Araplar, 2200 Çim

  • 1.AYAK: Ekürilerin rakiplerinden bir gömlek üstün olduğunu söyleyebiliriz. 1.DERDİYOK binicisi kadir demirel, daha önce Gökçebayır ile de birçok kez yarış kazandı. Bu kez karataş tercihlediler. İkiside mükemmel form durumu ile iddialı. Bu koşuyu ilk ikide bile bitirebilirler. BANKO değerlendirilebilir.

5. Koşu:15:30 ŞARTLI 5 , 3 ve Yukarı İngilizler, 57.50 kg, 60 kg, 60 kg, 1300 Kum

  • 2.AYAK: 4.OBRADA boş bırakıldığında sert rakiplerede diş geçirebilecek kapasitededir. Buradaki rakiplerinden feyman abi’ye bariz üstünlüğü bulunuyor, Justice for all ise rakibini 1 kez geçebilmiş ancak o yarışta çok süratli tempoda gücünü yitiren bir Obrada vardı. Bugün önde yalnız kalacağı için en azından bu iki rakibine geçilmeyecektir. Kalan rakiplerden 5.PASTOR güçlü bir at olup yarışı önlerde en iyi yerde takip etme özelliğinden dolayı çok şanslıdır. Obrada’nın kestiği yerde bayrağı devr alacaktır. Bu iki atın yanına sigorta amaçlıda olsa 2.WHITE SPEAR ekleyelim. Gücünü aldığından grup tanımaksızın kazanabilen safkan bugün geç kalmazsa iddialı olacaktır. 8.SHORTY ise jokey değişikliğinden sonra bütçe doğrultusunda eklenebilir.

6. Koşu:16:00 KV-8/DHÖ , 3 Yaşlı Araplar, 57 kg, 1400 Kum

  • 3.AYAK: 8.TUNÇDAĞ takip atımız olup bu tip gruplarda yarış kazanması yakındır. Bugün eküriside kaliteli ve istikrarlı olup kendisine yardımcı olacaktır. Ekürilere en ciddi raki olarak 9.GOŞA ‘yı yazabiliriz. Bu kez yarış içi şartlar lehine gelişeceğinden düzlükte liderliği erken alabilirse yakalanmayabilir. Dikkat.

7. Koşu:16:30 DÜNYA GIDA GÜNÜ KOŞUSU KV-7/Dişi , 2 Yaşlı İngilizler, 57 kg, 1400 Çim

  • 4.AYAK: 1.NAZİK ENDAM kazanması için süratli yarışlara ihtiyaç duyuyor. Öndeki atın da kopup gidemeyeceği , dengeli güçlerin olduğu bu yarışta sonlarda ağırlığını koyabilir. Nazik endam gibi bekleme yapan diğer isim 6.SECRET POWER’da bugün yazılmayı hak ediyor. 2.SERİDAY bugün zor rakipleri karşısında ciddi bir sınav verecek. 3.LADYS SECRET ise yarışlar başlamadan son ana kadar beklenerek yazılabilir, ayhan cezalı olduğundan seriyi bozmamak adına yarıştanda çıkarılabilir.

8. Koşu:17:00 Maiden , 2 Yaşlı İngilizler, 57 kg, 1500 Kum

  • 5.AYAK: 2.ESPINOZA ilk yarışında bekleneni verememişti. Bugün kulaklığı çıkartılarak yarışacak. Yarış içerisinde gerilemesi taksaıl bir problemse bugün kendini gösterebilir. 4.OĞLUM GARİP’te bu kez takısız yarışacağı için daha iyi koşması muhtemeldir. İlk yarışları çok beğenilen 3.GOLDEN STORM ve 7.IPAXIEMA daha sonra yazılabilirler.

7. Koşu:16:30 DÜNYA GIDA GÜNÜ KOŞUSU KV-7/Dişi , 2 Yaşlı İngilizler, 57 kg, 1400 Çim

  • 6.AYAK: Bu yarış çok çok ağır tempoda geçebilir. Liderliği ısrarla isteyen hiçbir at yok. Sadece 3.FUJİSAN taktiksel olarak liderliği aldığı bir yarışı çıktığı gibi bitirmişti. Süratli atlar olduğunda ısrarcı olmayan safkan bugün liderliği kolay temposu ile alabilir. Sonları çok dirençli olan safkanın bu tempoda kazanması bizi şaşırtmaz. Eksik koşması durumunda ilk olarak 1.BLOOD DIAMOND devreye girecektir. Öndeki atı yakın takip edeceğinden bu tempoda çok şanslıdır. 9.WIN AND DANCE bugün ahır önerisi olarak geldi. 7.BOUDICCA ve 4.WIN THE RACE sigorta.

BAŞARILI YORUMLARIMIZA VE GEÇMİŞ TAHMİNLERE BURADAN ULAŞABİLİRSİNİZ.

Bu yazımızda siz değerli okuyucularımıza altılı kurgularında yardımcı olmaya çalışıyoruz. Bizi uzun zamandır takip eden abonelerimize teşekkür ederiz.

 

DEĞERLİ OKUYUCULARIMIZ:
Yıldızlı bülten resmi bir işletmedir.
Başarılı yorumlar sayfamızdaki her bir cümle daha önce abonelerimize gönderilmiş yorumlarıdır ve whatsapp geçmişi kayıtlı olduğundan kanıtlanabilir gerçekliktedir. Aşağıdaki sayfamızı inceleyerek yorumlarımız hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.
https://www.yildizlibulten.com/basarili-yorumlarimiz/


16 ekim 2021 Ankara At Yarışı Tahminleri

NOT: 16 ekim 2021 Ankara At Yarışı Tahminleri Yarış öncesi yorumlar sabah saatlerinde bülten abonelerine gönderilir. Detaylı bilgiler ve altılı şablonu içerir. Bültenimiz son derece detaylı ve bilgi içerikli at yarışı yorumu hazırlamaya özen gösterir. Bizi takip edenler arasına katılmak için 0542 832 14 44 whatsapp hattımızı ekleyiniz.

ATLARIN YARIŞ STİLLERİ VİDEOSU İZLE

BAŞARILI ALTILI YORUMLARINI OKUMAK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.
Whatsapp iletişim linkimiz

16 ekim 2021 Ankara At Yarışı Tahminleri

16 ekim 2021 Ankara At Yarışı Tahminleri

Whatsapp iletişim linkimiz
BAŞARILI ALTILI YORUMLARINI OKUMAK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

https://youtu.be/qVYovgU0Fw8