16 eylül pazar istanbul hiçbir yerde olmayan altılı bankosu

16 eylül pazar istanbul At Yarışı Tahminleri için hipodrom çevresinden ahırlardan aldığımız tüyoları birleştirip siz değerli okuyucularımız ile paylaşıyoruz.

***** Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

16 eylül pazar istanbul 

1.AYAK: Pazar sabahı erken saatlerde aldığımız bilgilere göre günün en hazır atı olarak görünen ***** son koşularına nazaran az atlı koşuda trafik sıkıntısı yaşamadan boş kilosunu uzun sprintte kullanıp yarışı kazanabilir. Tek rakibinin bugün için çok koşması beklenen ***** olabileceğini söyleyebiliriz.
SIRALAMAMIZ: *****

2.AYAK:*****,*****,*****,***** ve ***** grubun güçlü isimleri ve yarış içi avantajları ile ön plana çıkıyor. Ancak bu koşuda iki isim daha önereceğiz ki bunlardan biri ***** çıkış yakaladı ve bu mesafede yine sürprizi patlatırsa şaşırmamalı. Diğeri ise çok sürpriz konumdaki ***** olup bu pist ve mesafede ilginç bir yarış çıkartırsa şaşırmamalıyız.
SIRALAMAMIZ: *****

3.AYAK: ***** geliştirdiği formu ile bu rakipleri bu mesafede yarış içi avantajları da bulunuyorken geçmesi normal sonuç olacaktır.  8.ALTURBO bu koşuda beklenen çıkışı yapabilir dikkat. ***** kazanma karakteri düşük ancak yinede yazılmalı. Son zamanlarda kazanma karakteri düşük isimlerin senede bir de olsa yarış kazandığını görüyoruz.  Bugün çok geri planda kalmış olmasına rağmen bu mesafede ilginç bir yarış koşabilecek ***** de yeri olan kuponlarına ekleyebilir.
SIRALAMAMIZ: *****

4.AYAK: Mükemmel form durumu ile ***** bugün çok güvenilen bir isim. ***** grubun kaliteli ve formda ismi olarak yazılması gerekirken son koşularında farklılaşan ve hakkında iyi duyumlar gelen 4.ÇEKO DAYI sürprizde kuponlara yazılmalı.
SIRALAMAMIZ: *****

5.AYAK: ***** bu kez ? ile kazanmaya hedefli. Uygun grupta Cazip banko olarak değerlendirilebilir. Güvenmeyenler ***** son yarışına istinaden yazılabilir. Yine aynı koşuda önü kapanan 3.EFEHALİL bu kez daha etkili bir yarış çıkarabilir.
SIRALAMAMIZ: *****

6.AYAK: ***** iyi hazırlandığı bu koşuda kendisine göre uygun grubu geride bırakabilir. Küçük kuponların banko değerlendirebileceği bir at. Ancak olurda eksik koşar ve kazanıra giremezse o zaman çarşı karışır. Özellikle *****a dikkat. bombayı patlatırsa şaşırmayın zira çok sıkı hazırlanmış.
SIRALAMAMIZ: *****

 

 


***** Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

 

 

Neden whatsapp abonelik ? TIKLAYIN


Ayrıca şu sayfadaki başarılı yorumlara göz atmanızı öneririz. Sağlam bir ekipten oluşan altılı yorum uzmanlarımızın hazırladığı bilgiler çok değerlidir ve sadece whatsapp abonelerine sunulmaktadır.

WhatsApp ile hızlı iletişim için tıklayınız.