16 kasım 2021 Adana At Yarışı Tahminleri

6 şubat 2022 Pazar Adana At Yarışı Tahminleri

Adana At Yarışı Tahminleri hazır. Detaylı yorumlarımızı okuyarak kuponlarınıza eklemeler yapabilirsiniz. Aşağıda bulunan sayfa numaralarından diğer ayakların yorumlarına ulaşabilirsiniz.

16 kasım 2021 Adana At Yarışı Tahminleri

 16 kasım 2021 Adana At Yarışı Tahminleri
16 kasım 2021 Adana At Yarışı Tahminleri

Adana At Yarışı Tahminleri 16 kasım 2021

1 Bankolu bol sürprizli program. Günlük at yarışı tahminlerini sitemizden her zaman takip edebilirsiniz. Sahadan öneriler, iddialı isimler, sürpriz ahır önerileri ve takip atları ile hazırlanan yorumları ücretsiz okuyabilirsiniz.

sayfa geçiş

2.Koşu: 15:30 Handikap 16 /H1 , 3 ve Yukarı İngilizler, 2200 Kum

1.AYAK:  3) Karaderviş için mesafe farketmiyor. Çok formda olduğundan bu tip gruplarda kazanması normal sonuç olur. Bugün tempo biraz ağır geçeceği için yarışı önlere yakın takip etmesi gerekiyor. 11) Lions Rose son yarışında çok başarılı koştu. Yakın zamanda yarış kazanacağının sinyallerinşi vermişti. Uzun mesafeyi çok sever. Bomboş kilosu ve takı değişikliği ile bugün çok daha başarılı koşmasını bekliyoruz. 10) Candemir yeterince yarış gördü. Bugün aradığı şartları bulmuş durumda. Eskiden süratli yarışlarda başarılı olurdu, ama şuan yarışın gidişattı farketmeksizin etkili olacaktır. 6) Lakers iyi form durumu ile yine iddialı olacaktır. 7) Trinetta yarışı önlerde kabulleneceği için bu şartlarda mutlaka iyi koşar. 9) Taluzek için önceki yarışında bekleme yapmaması gerektiğini belirtmiştik. Bugün de benzer bir yarış yaparsa tâbelanın üst sıralarında yer bulur. 

Bu yazımızda siz değerli okuyucularımıza altılı kurgularında yardımcı olmaya çalışıyoruz. Bizi uzun zamandır takip eden abonelerimize teşekkür ederiz. Yorumların devamı için aşağıdaki sayfa numaralarından devam ediniz.

16 kasım 2021 Adana At Yarışı Tahminleri

sayfa geçiş