16 Mart Adana 1 Sağlam Banko

kocaeli at yarışı tahminleri

16 Mart Adana 1 Sağlam Banko

1. AT İSMİ GİZLİ bugün sahada da çok güveniliyor. Yarış gören AT İSMİ GİZLİ bu koşuda iddialı olur. AT İSMİ GİZLİ bu koşu dahil takibe alınmalı. AT İSMİ GİZLİ uygunlaşan kilosu ile bu rakiplere diş geçirebilir. Formda binicisi ile AT İSMİ GİZLİ ve AT İSMİ GİZLİ sigorta.

2. Koşmamış isimlerin çoğunluğu ve yarış içi belirsizlikler yarışın kaderini değiştirir. Şablondaki sıralamaya göre kuponlarınızı doldurabilirsiniz.

3. AT İSMİ GİZLİ start sorunu halledildi, artık sıkıntısız katışdığı için bu tip gruplarda kazanması beklenebilir. Son startında içe yatma durumundan beklenen sprintini yapamamıştı. Bu kez binicisi daha tedbirli olacağından kazanmaya yakın olduğunu söyleyebiliriz. Tek rakibi form olarak üst düzeyde olan AT İSMİ GİZLİ olur.

4. Bu koşu için yarış stilleri adana sayfamızda da göreceğiniz üzere süratli geçmesi muhtemel bir yarış olacak. Yarış içi şartların tamamen lehine gelişeceği bu durumda AT İSMİ GİZLİ karşımıza SAĞLAM BANKO olarak çıkıyor.

5. Bugün şartların lehine olduğunu düşündüğümüz AT İSMİ GİZLİ , AT İSMİ GİZLİ ve AT İSMİ GİZLİ üçlüsünden bir kazanan çıkmasını bekliyoruz.

6. Bu koşuda AT İSMİ GİZLİ ve AT İSMİ GİZLİ ön planda önerildiler. Fakat maiden koşuyu sağlama almak için şablondaki sıralamamız dikkate almanızı öneririz.

ALTILI ŞABLONU

  1. AYAK: *****
  2. AYAK: ***
  3. AYAK: **
  4. AYAK: *
  5. AYAK: ***
  6. AYAK: *****

AT İSMİ GİZLİ şekilde yazılan yorumların açık hali whatsapp abone listesine gönderilmektedir. 0542 832 14 44 ekleyip bilgi alabilirsiniz.

BAŞARILI ALTILI YORUMLARINI OKUMAK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.
Whatsapp iletişim linkimiz

16 Mart Adana 1 Sağlam Banko 16 Mart Adana 1 Sağlam Banko

16 Mart Adana 1 Sağlam Banko