16 Mart Cuma İzmir Altılı Ganyan Tahminleri

1.AYAK: Taktiksel açıdan son yarışında zorlanan ve tüm kapasitesini kullanan 5-MISS HAPPINESS bugün için birçok kişinin güveneceği liman durumunda. Lakin ilk ayaktan hüsrana uğramak istemeyenler bu ayağa çok at yazsa macera olmaz çünkü mıss happıness’in yaruşlardaki görüntüsü kazanmakta zorlanacağnı bize söylüyor. Eğer kazanma özürlü ise bugünde geçilecek bir rakip bulabilir. 7-PAVLONYA bugünde sizlere önereceğimiz sürpriz isimdir. Mutlaka değerlendirin zira beklentiler yüksek.


2.AYAK: Bu kez temposunu erken kabullendirebilirse 2-CANFATİHİM sonlarda durmayabilir. Kazanma şansı yüksek. İlgililerinin bu kez ekürisiz yarıştırıp iddialı oldukları 9-SAVAŞTEPE ve takibimizdeki 7-SÖKMEN BEY ihmal edilmemeli. 5-AGENOR forma girdi artık sık sık adını duyurmaya başlar.


3.AYAK: 6-VASEEM Bu formu ile bir kez daha kazanmaya yakın. 5-KIRTOPRAK ise yarış içi şartlar oturdğunda rakip tanımıyor. Mecburen kendini yazdırıyor.


4.AYAK: Mesafeden dolayı 4-UTKUN BABACAN favorimiz. Çıktığı gibi bitirme ihtimali yüksek olan 2-BIG DADAŞ ihmale gelmez.


5.AYAK: 1-KIRDENİZ’İN muhtemelen zorlanmadan kazanacağı bir koşu olacak.


6.AYAK: Süper hazırlıkları ve mükemmel form durumu ile uzayan her mesafede çok şanslı olacak olan 7-BİNGÖLLÜM net favorimizdir.  Son yarışında %1 afg iken sizlere önerdiğimiz 12-SUPER ALP 2. olmuştu. Büyük bombayı patlatamadık belki ama bugünde pek fazla yazan olmayacak bingöllüm’ü tek yazmayanlar değerlendirsin zira form durumu iyi. 13-URLA ZAMANI ise dinlenerek geleceği bu koşuda çok farklı koşabilir. Mutlaka kuponlarda olsun.