16 Mart Kocaeli bomba banko tek

16 Mart Kocaeli bomba banko tek

16 Mart Kocaeli bomba banko tek

1. Kazanma karakteri zayıf olsa da bugün etkili olmasını beklediğimiz AT İSMİ GİZLİ öncelikle yazalım. AT İSMİ GİZLİ süratli geçmesini beklediğimiz bu koşuda kendine şans bulacaktır. AT İSMİ GİZLİ bugün geri planda kalmış ama sevdiği pistte biraz mesafeyi kısaltırsa bu rakipleri geçebilir dikkat. AT İSMİ GİZLİ ise sprint mesafesini ayarlarsa bomba yapabilir.

2. Günün en zor koşusu olacaktır. Kalite olarak sıyrılan isimlerin kazanma karakterlerine güven olmaz. AT İSMİ GİZLİ için iyi koşacak bilgisi geldi. AT İSMİ GİZLİ takip atımız olup bu aralar bomba hazırlığında dikkat.

3. Yarış içi şartlar tamamen AT İSMİ GİZLİ yarıyor. Ciddi rakibinin mesafe ve gidişat problemleri varken bugün kazanma ihtimali yüksektir. Etkili sprinter AT İSMİ GİZLİ rakip olabilir. Bir de ön grupta olup düzlükte muhtemelen liderliği alarak fark yapmak isteyecek olan AT İSMİ GİZLİ kuponlarda bulunduralım.

4. Bu koşuda AT İSMİ GİZLİ günün kalesi konumunda. Son yarışlarını kazanınca bugün birhayli güveniliyor ama yarış içi şartların alehine olacağını düşünüyoruz. Bu sebeple yanına kesinlikle rakip yazma taraftarıyız. Önde liderliği alarak ne kadar başarılı olduğunu gösteren AT İSMİ GİZLİ bugün rahatsız eden olmayacağından kazanmaya yakındır. Yarışı süratlendiren extra koşacak bir isim olursa devreye AT İSMİ GİZLİ ve AT İSMİ GİZLİ girebilir.

5. Canı istediğinde bu tip gruplarda kazanabilecek potansiyeli olan AT İSMİ GİZLİ bugün muhtemelen çok ta sıkıştırılmadan liderliği alacak. Bu şekilde yarışa başlarsa rakiplerinden hiç sprint yemeden yarışı bitirebilir. Aksi halde AT İSMİ GİZLİ devreye girebilir.

6. Önceki yarışında takibe almamız önerilen AT İSMİ GİZLİ için artık kazanma zamanı geldi. Kilo kaldırabilen bir isim olup bugün lehine şartlarda ön gruba yakın konumlanıp düzlükte sıklaştıracağı atakları ile fotoya önde girmesini bekliyoruz. SÜRPRİZ BANKO olarak yazılabilir.

ALTILI ŞABLONU

  1. AYAK: ****
  2. AYAK: ***
  3. AYAK: ***
  4. AYAK: **
  5. AYAK: **
  6. AYAK: *

AT İSMİ GİZLİ şekilde yazılan yorumların açık hali whatsapp abone listesine gönderilmektedir. 0542 832 14 44 ekleyip bilgi alabilirsiniz.

BAŞARILI ALTILI YORUMLARINI OKUMAK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.
Whatsapp iletişim linkimiz

16 Mart Kocaeli bomba banko tek 16 Mart Kocaeli bomba banko tek 16 Mart Kocaeli bomba banko tek

16 Mart Kocaeli bomba banko tek