17 Aralık 2018 Pazartesi Bursa bülteni ve ahırdan tüyolu sağlam banko

17 Aralık 2018 Pazartesi Bursa bülteni ve ahırdan tüyolu sağlam banko

Değerli yıldızlı bülten okurları, bültenimiz günlük binlerce okuyucuya ulaşmaktadır. Tüyoları ağızdan ağıza dolaşarak cazipliğini yitirmesini engellemek için yorumların yıldızlı alanlarını whatsapp üzerinden gönderiyoruz. Sizde sınırlı sayıda abone arasına katılmak isterseniz aşağıdaki numarayı ekleyiniz.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

17 Aralık 2018 Pazartesi Bursa

 

1.AYAK:  ********** ilgilileri bu formu ile yine kazanacaklarını düşünüyor, ********** ve ********** bugün pistte iyi görünenler. ********** için de son yarışını kazanmadan önce seriye başalr denilmişti.

 

2.AYAK:  ********** için farklı taktikler var, mutlaka başarılı olması bekleniyor dikkat.  ********** için de tempo azizliğine uğramazsa kazanır diyorlar. ********** notlarımıza yakında kazanır diye girmiş ihmal etmeyelim.

 

3.AYAK:  ********** ve diğerleri diye ayırmamız lazım. Yarış her yönden bu safkana bakıyor ama tek düşündürücü olan şey bu atın kazanma karakteri, yani öndeki atı atlayamama sorunu mevcut. Aslında bu kez rakipleri çok vasat, binicisi de atı tanıyor, etliye sütlüye bulaşmadan uzak kazanabilir, ya da herhangi bir at ile mücadeleye girer ve kaybeder. İki ihtimale göre de düşünüp rakip önereceğiz. Banko yazmayanlar öncelikle ********** daha sonra da ******************** ve ********** değerlendirsin.

 

4.AYAK:  ********** şu sıralar beklenenin üstünde koşuyor, bursayı yadırgamazsa yine kazanmaya yakındır. **********  yakın zamanda sürprizi patlatacak seviyeye ulaşmış dikkat. ********** , **********  ve ********** ile burayı sağlam izleyiniz.

 

5.AYAK:  ********** için hep çok iyi diyorlar ama bir türlü kazanmayı beceremiyor. Yinede üst düzey formu ile mutlaka kendini yazdırıyor, **********‘ da öyleydi ve kazanarak zincirleri kırdı, **********  bunların yanında daha iddialı konuma geliyor.

 

6.AYAK:  **********, ********** ve ********** ahırlardan aldığımız isimler. Aslında duyumlar sağlam ve 3 at arasında geçmesini bekliyoruz.

 

 

 

Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

 

 

Neden whatsapp abonelik ? TIKLAYIN


Ayrıca şu sayfadaki yayımladığımız bazı başarılı yorumlara göz atmanızı öneririz. Sağlam bir ekipten oluşan altılı yorum uzmanlarımızın hazırladığı bilgiler çok değerlidir ve sadece whatsapp abonelerine sunulmaktadır.