17 eylül 2018 bursa altılı tüyolu kupon yorum tahminler

17 eylül 2018 bursa altılı At Yarışı Tahminleri için hipodrom çevresinden ahırlardan aldığımız tüyoları birleştirip siz değerli okuyucularımız ile paylaşıyoruz.

***** Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

17 eylül 2018 bursa

1.altılıda önereceğimiz isimler şunlardır.
***** 
***** , *****  , ***** 
***** 

——————-

1.AYAK: *****   için son yarışında sizlere yakında sürpriz yapabilir takip listenize alın demiştik. Zira o gün grup çok sert gelebilir sonraki yarışını kollamak lazım dedik. Keşke iyi koşup  olmasaydı bugün karşımıza çok daha sürpriz konumda çıkabilirdi hatta sonuncu at konumunda olurdu muhtemelen. Yinede son yarışını sürpriz sayanlar pek güvenmemiş olacak ki çok cazim durumda kalmış. Bizce bugün grup çok müsait ve kazanmayı başaracaktır.
BANKO: ?

2.AYAK: Bu koşuda uzun uzun yorum yapmayacağız zira önerilen bir tek isim var. O da ***** oldu. Ahır çevresindeki görüntüsü diğer yarışlarına nazaran çok daha iyiymiş. Yani bugün beklentiler çok yüksek onu belirtelim. *****  ve *****  ise ahırlar bölgesinde koşulan ve bedriyeye rakip olarak yazabileceğimiz isimlerdir. Bu 3 at arasından bir birinci çıkar diyoruz.
SIRALAMAMIZ: ***** 

3.AYAK: *****  bu formu ile pasif rakipleri arasında öne çıksa da bugn için çok geri plana atılmış *****  dikkat. *****  yarış içi avantajlarınu kullanabilir. ***** ,***** ,***** ,*****  bu koşuda muhakkak yazılması gereken diğer isimlerdir.
SIRALAMAMIZ: ***** 

4.AYAK: Bu tip yarış içi şartları yakaladığında affetmeyecek durumdaki ***** bankomuzdur.
BANKO: ?

5.AYAK: *****   ve *****   uzun süre maiden kalmayacak kalitede ve formdalar.***** ,***** , *****  öncelikli rakipleri olurken ***** ,*****  ve *****  sağlam kuponlarda olmalı.
SIRALAMAMIZ: ********** 

6.AYAK: Önerilen bir isim olmadığından rakamsal olarak bu koşuyu tamamlayacağız.
SIRALAMAMIZ: ********** 


***** Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

 

 

Neden whatsapp abonelik ? TIKLAYIN


Ayrıca şu sayfadaki başarılı yorumlara göz atmanızı öneririz. Sağlam bir ekipten oluşan altılı yorum uzmanlarımızın hazırladığı bilgiler çok değerlidir ve sadece whatsapp abonelerine sunulmaktadır.

WhatsApp ile hızlı iletişim için tıklayınız.