17 Kasım 2018 İstanbul Altılı Tüyoları ile Sağlam Kupon

17 Kasım 2018 İstanbul Altılı Tüyoları ile Sağlam Kupon

Değerli yıldızlı bülten okurları, bültenimiz günlük binlerce okuyucuya ulaşmaktadır. Tüyoları ağızdan ağıza dolaşarak cazipliğini yitirmesini engellemek için yorumların yıldızlı alanlarını whatsapp üzerinden gönderiyoruz. Sizde sınırlı sayıda abone arasına katılmak isterseniz aşağıdaki numarayı ekleyiniz.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

17 Kasım 2018 İstanbul

1.AYAK:  *******  her zaman iyi durumda ve her yarışta kendini gösteriyor ama kazanma konusunda sıkıntıları var, yazsan olmaz yazmasan olmaz cinsten. ******* ise bugün ahırlar bölgesinde çok konuşulan bir at. Mutlaka iyi koşacaktır, favorimiz. ******* yine takip listemizden olup mutlaka yazılmalı.*******,*******,*******  ve bomba köşesinden ******* daha sonra eklenebilir.

2.AYAK:  ******* çok güvenilen bir isim hatta son yarışında ilgilileri aşırı iddialıydı. Bugün de kolay kazanacağını düşünler fazla. BANKO yazılabilir. Güvenmeyenler için İyi hazırlandığı söylenen ******* , ilgililerinin çok ciddi işlerle bu kez başarılı olmasını bekledikleri ******* ve maiden de fazla durmaz denilen 12.SIRILSIKLAM rakipleri olarak yazılabilir.

3.AYAK:  Start sorununu ufak ufak giderilen ******* bu kez de fazla startta kalmazsa lehine şartlarda birinciliği kimseye bırakmaz. Tek yazabiliriz.
BANKO: *

4.AYAK:  ******* ve ******* arasında bir yarış bekliyoruz. İki atı küçük ve büyük kuponlardada ayırmayınız.

5.AYAK:  ******* kazanma karakteri düşük olmasa banko bile önereceğimiz bir isim. Kazanma karakterinden dolayı yanına kaliteli ******* ve yarış göre gruptan üstün safkan ******* yazabiliriz.

6.AYAK:  Bomba köşesinden ******* öncelikle yazalım zira ahırlardan ilk at olarak geldi. geldiyse vardır bişey diyoruz ve favori öneriyoruz. ******* ise beklentilerin yüksek olduğu bir safkandı ancak sorunlarından dolayı bir süre ara verdi ve bu yarışa sorunsuz katılacağını öğrendik, yazmakta fayda var. Çok formda ******* ise ha bugün ha yarın kazanır diye maiden maiden dolanıyor, sigorta olarak yazmakta fayda var. Bütçeler doğrultusunda bu ayağa tuttuğunuz atları ekleyebilirsiniz.

 

 

Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

 

 

Neden whatsapp abonelik ? TIKLAYIN


Ayrıca şu sayfadaki yayımladığımız bazı başarılı yorumlara göz atmanızı öneririz. Sağlam bir ekipten oluşan altılı yorum uzmanlarımızın hazırladığı bilgiler çok değerlidir ve sadece whatsapp abonelerine sunulmaktadır.