17 nisan ankara altılısı kaçmaz

17 nisan ankara altılısı kaçmaz

17 nisan ankara altılısı kaçmaz

17 nisan ankara altılısı kaçmaz

1.AYAK☛ Zor bir ilk ayak olduğunu Afg’deki ilk 4 at ile açıklayalım. BABAMEDET AKAĞAÇ ve ATLIBEY benzer stile sahip yarışın temposunu belirleyecek isimler. Taktiksel olarak birbirlerini kollayabilir aralarına at sokmayabilirler veya hepsi kendi stilini tam olarak ortaya koyarak güçlerini erken harcayabilirler. AŞIKBEY zaten hep iyi koşsa da kazanma karakteri düşük bir isim. Bu durumda diğer isimlere de şans vermek gerekir.


2.AYAK☛ Kulaklıksız koşunca ne denli başarılı olabileceğini kanıtlayan 5.LAKERS bugün mükemmel hazırlıkları ve edindiği tecrübeler ile kazanmaya yakındır. 10.ÇİPÇE için ilk yarışında iddialı duyumlar almıştık, zira o gün ekürinin diğer atına yüksek afg çıkmıştı, yani ekürisiz koşsa bomba konumunda olacaktı. İyi koşarak form durumunu ispatlayan tayı bugün de ihmal etmeyelim. İlk kez koşacak olan 7.SUNĞURBERK iyi işleri ile bugün yazılmalı. Bu pistte çok ters koşabilecek kapasitedeki 11.SHE IS THE SHOW ihmal etmeyelim zira bugün çıktığı gibi bitirip günün büyük sürprizini yapabilir.


3.AYAK☛ Boş kilolu takip atımız 7.NALAKOŞAN lehine şartları yakalamış durumda. Start problemi yaşamazsa etkili gelmesini bekliyoruz. 5.IVOR ‘a dikkat. BARTOLOMEO ve FEYMAN ABİ ‘nin süratlendireceği yarışta arkalarında konumlanıp düzlükteki atakları ile kazanmaya yakındır. 2.FEYMAN ABİ gücünü erken bitirmezse sonlarda ayakta kalabilir diye sigorta amaçlı eklenebilir. ROUGHNECK’i sorunları çözülmemiştir diye yazmadık ama kalitesi malum bugün koşacağını düşünüyorsanız kuponlarınıza ekleyebilirsiniz.


4.AYAK3.KINGSMAN gruptan farklı kalitesi ile öne çıkıyor. Ara sonrası dinçlik yarışını da iyi yapabilen safkan için son haftalardaki çalışmalarının da yeterli olduğunu görüyoruz. Bu durumda SAĞLAM BANKO olarak yazabiliriz.


5.AYAK☛ Yarış içi şartlara göre 6.SANBERK çok şanslıdır. 3.MAVİ BAHAR yerinde yürürse çok şanslı olacağını biliyor, binicisi ayarlarsa kazanma şansı yükselir. ATEŞBİBİ ‘yi zamana ihtiyacı var diye, KÖÇEK ‘i ise stili rakipler yanında bu kiloda zorlanır diye eledik.


6.AYAK☛ 1.MACAU çok formda ancak güç ve kalite olarak kendisi ayarında rakipler varken ilk kez çıkacağı bu mesafede tek bırakılmamalıdır. 10.PRENSES ZÜLAL dinçlikle çok ters koşabilir. Ara sonrası yarış görerek açıklarını kapatan 12.ROSE QUEEN bu yarış dahil takibe alınmalıdır. 9.POPULAR CITY dayanıklılığı ile bugün de üst sıraları hedefleyecektir. 7.MANDALORIAN ise sevdiği şartlarda ihmale gelmez.


ALTILI ŞABLONU

1.AYAK: 5,4,2,1,3,9,7,6,8
2.AYAK: 5,10,7,11
3.AYAK: 7,5,2
4.AYAK: 3
5.AYAK: 6,3
6.AYAK: 1,10,12,9,7

NOT: Gizli alanlar sadece abonelere özeldir. Whatsapp ile bu yorumların açık halini her gün alabilirsiniz. Whatsapp abone listemize hemen katılın.
Whatsapp 0542 832 14 44 ekleyiniz.

BAŞARILI ALTILI YORUMLARINI OKUMAK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.
Whatsapp iletişim linkimiz

https://youtu.be/qVYovgU0Fw8 17 nisan ankara altılısı kaçmaz