18 ekim istanbul altılısında özel tüyo var whatsapp 0542 832 14 44

18 ekim istanbul altılısında özel tüyo var

 

 

*1.AYAK:* Lehine gidişatta ************* yine çok şanslı konumda. Koşunun temposuna istinaden bu ata rakip olarak ön gruptaki güçlü isimlerden ************* ve ************* öneriyoruz.

 

*2.AYAK:* ************* ilgilileri ve tayı gören bir grup birincilik bekliyor. Ahır önerisi olarak da son durumu mükemmel olan ************* geldi.

 

*3.AYAK:* Liderliği yerinde alabilirse bu mesafede geçilmez diyebileceğimiz ************* bugün BANKO yazılabilir. Atı tanıyan binicisi ile ************* fazla ihmale gelmez.

 

*4.AYAK:* Özellikle bu koşudaki ************* dikkat. Tam hedef buraya geliyor. Aradığı şartları da bulacağı için bombayı patlatmasını bekleyebiliriz.

 

*5.AYAK:* Geçen hafta ************* için hedeflendiği yarışı nasıl kazanabileceğini yazmıştık. Bugün rakip olarak takip atımız ************* da yazılmalı. Bu iki isim eksik koşarsa burası karışır.

 

*6.AYAK:* Yarış erken süratlenirse sentetiği seven ************* etkili olur. Güçlü isim ************* bu grupta istediğini alabilir. Son haftalarda mükemmel duruma ulaşan ************* yine etkili olacaktır.

 

 

 

NOT: *************  yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu

halinde size iletilir.