18 eylül 2018 kocaeli altılı programı tüyoları ve yorumları

18 eylül 2018 kocaeli At Yarışı Tahminleri için hipodrom çevresinden ahırlardan aldığımız tüyoları birleştirip siz değerli okuyucularımız ile paylaşıyoruz.

***** Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

18 eylül 2018 kocaeli

1.AYAK: Ciddi hazırlandı bilgisi gelen ***** , son yarışı ile çıkışı yapan ve bu kez daha etkili olması beklenen ***** ve yarış içi avantaları bulunan ***** ön planda olup ***** ve *****diğer rakipleri olarak önerildi.
SIRALAMAMIZ: *****

2.AYAK: *****,***** ahır bölgesinde çok konuşulan isimler. Özellikle ***** takip listenizde olsun. *****,*****,*****,*****,*****,***** ve ***** ise sağlam kuponlarda bulunmalı.
SIRALAMAMIZ: *****

3.AYAK: ***** muhtemel şartlarda kazanması beklenirken yarış içi şartların lehine gelişmesi durumunda ***** bombayı patlatabilir dikkat.
SIRALAMAMIZ: *****

4.AYAK: ***** Uygun rakipler yanında tekrar kazanmaya yakın görünse de bugün için ilgililerinin çok iddialı olduğu ***** da yazılmalı diyoruz.
SIRALAMAMIZ: *****

5.AYAK: ***** için üstün sürati ile yine bitirir dediler. Banko yazıp sonlarda temposunun düşmemesini bekleyeceğiz.
BANKO: *****

6.AYAK: ***** rahat kazanır gibi iddialı konuşuyorlar ahır çevresinde. ***** ise ciddi rakip olabilecek durumdaymış. ***** gibi sürpriz isimler takip listesi için önerilirken sağlam kuponların *****
SIRALAMAMIZ: *****


***** Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

 

 

Neden whatsapp abonelik ? TIKLAYIN


Ayrıca şu sayfadaki başarılı yorumlara göz atmanızı öneririz. Sağlam bir ekipten oluşan altılı yorum uzmanlarımızın hazırladığı bilgiler çok değerlidir ve sadece whatsapp abonelerine sunulmaktadır.

WhatsApp ile hızlı iletişim için tıklayınız.