18 Mart izmir Zor Ayakta Banko

18 Mart izmir Zor Ayakta Banko

18 Mart izmir Zor Ayakta Banko

1. AT İSMİ GİZLİ ve AT İSMİ GİZLİ benzer stile sahip isimler. Birbirlerini yıpratmadan 1,2. sırada yarışı götürürlerse rakiplerine sprint şansı tanımazlar ve aralarından bir birinci çıkar. Ön grupta olacak isimlerden AT İSMİ GİZLİ yazalım zira bu aralar çıkış yarışı yapabilir. Daha sonra bu pistte çok koşan AT İSMİ GİZLİ kuponlara eklenebilir.

2. Sürekli tabelanın iyi yerleri için mücadele eden formda isimlerin güven vermediği bu koşuda çok at yazmalıyız.

3. AT İSMİ GİZLİ kazandığı şartlara benzer durumdaki bu koşusunda iddialı olacaktır. Bursa koşusunu saymazsak son zamanlarda sert rakibe çarpılan AT İSMİ GİZLİ bugün nispeten uygun rakipler yanında kazanma şansı yüksektir. AT İSMİ GİZLİ

4. AT İSMİ GİZLİ bugün ağır favori konumunda. Bu tip mesafede kazanınca uzunda da başarılı olduğu düşünülüyor ama genel olarak uzuncu olmadığı ve yarışın çok ağır tempoda gideceği için bu kadar yüksek afg oranını hak etmediğini belirtelim. Yinede yarışı iyi yerde takip ederse nispeten uygun rakiplerini geride bırakabileceğinden bizim de favorimizdir. Bu tempoyu en iyi değerlendirecek isimler AT İSMİ GİZLİ ve AT İSMİ GİZLİ bu koşuda favoriyi yıkabilecek isimler.

5. AT İSMİ GİZLİ bu kez muhtemelen önde boş kalarak yarışacak. Israrla liderlik isteyen bir rakibi yok ama dış starttan öne geç gelince liderliği kaptırabiliyor. Mesafeyi de göze alarak liderliği erken alırsa bugün zincirleri kırıp kazanabilir. AT İSMİ GİZLİ ‘ta kazanması normalde uzun sürmeyecek isimlerden ancak sorunları var ve giderilmiş değil henüz. Bu sebeple buraya birkaç rakibi daha şablonda ekledik.

6. AT İSMİ GİZLİ kısa ara sonrası beklediği çim piste kavuştu. Bugün uygun rakipler yanında kendisini tanıyan jokeyi ile üstelik uygun sayılabilecek bir kilo ile mücadele edecek. Güç ve kalite olarak farkını ortaya koyacaktır ve bugün kazanacaktır. BANKO yazabiliriz.

ALTILI ŞABLONU

  1. AYAK: **
  2. AYAK: ***
  3. AYAK: ***
  4. AYAK: ****
  5. AYAK: ***
  6. AYAK: *

AT İSMİ GİZLİ şekilde yazılan yorumların açık hali whatsapp abone listesine gönderilmektedir. 0542 832 14 44 ekleyip bilgi alabilirsiniz.

BAŞARILI ALTILI YORUMLARINI OKUMAK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.
Whatsapp iletişim linkimiz

18 Mart izmir Zor Ayakta Banko

18 Mart izmir Zor Ayakta Banko 18 Mart izmir Zor Ayakta Banko

18 Mart izmir Zor Ayakta Banko