18 şubat İzmirde SAĞLAM BANKO var dikkat

18 şubat İzmirde SAĞLAM BANKO var dikkat.

18 şubat İzmirde SAĞLAM BANKO var dikkat

1.AYAK:

İlk yarışlarında ters sonuçların çıkabildiği bu tip gruplarda genelde banko önermek risklidir ama bugün için çok güvendiğimiz GİZLİ isimli atın geçilmeyeceğini tahmin ediyoruz. SAĞLAM BANKO


2.AYAK:

GİZLİ kalitesi ile bu grupta göze batıyor. Lakin form durumu iç açıcı değil. GİZLİ bu aralar bomba hazırlığında dikkat. 5.SON OF YAVUZ boş kalırsa bitirebilir. GİZLİ bu kez dişine göre grupta yazılmayı hak ediyor.


3.AYAK:

GİZLİ öyle bir forma girdiki artık lehine şartlarda geçilmesi imkansız gözüküyor. Lakin bugün için eküriler işi bozuyor. Bu sebeple yanına bu aralar çok ters koşan GİZLİ ve süratli geçen yarışlarda etkili olan GİZLİ yazalım.


4.AYAK:

GİZLİ bu mesafede her grupta iş yapabilecek güçtedir. Bugün için ön grubu sürekli yakın takip ederek şanslı olan GİZLİ lehine gidişatta ciddi rakip olacaktır. Boş kilolardan GİZLİ sigorta olarak eklenebilir.

 
5.AYAK:

İyi ellerde bakılan GİZLİ ilk yarışında herkesi ters köşe yapabilir. GİZLİ ahır önerisi olarak geldi. GİZLİ ve GİZLİ iyi hazırlanan diğer isimler. GİZLİ sahada güvenilen isimler.

 
6.AYAK:

Bu aralar pistte beğenilen GİZLİ bugün yarın kazanır dikkat. Kocaeli ekibinin izmirde çok koşar diye önerdiği GİZLİ kuponlara ekleyelim. GİZLİ  bu kez mesafesine dönüyor yazılmalı. GİZLİ için hatırlarsanız kısa ve orta mesafede kollayın demiştik. Bugün aradığı şartlarda bombayı patlatabilir. Mesafeyi biraz daha kısaltabilirse GİZLİ kalitesi ile bu grupta iddialı olur. İstikrarlı isim GİZLİ ihmal edilmemeli.


ALTILI ŞABLONU:1.AYAK: GİZLİ
2.AYAK: GİZLİ
3.AYAK: GİZLİ
4.AYAK: GİZLİ
5.AYAK: GİZLİ
6.AYAK: GİZLİ
GÜNÜN ALTILI KUPONU

NOT: GİZLİ ALANLAR sadece abonelere özeldir. Whatsapp ile bu yorumların açık halini her gün alabilirsiniz.
Whatsapp 0542 832 14 44 ekleyiniz.

whatsapp iletisim

Yıldızlı bülten altılı kuponları yorumları
Whatsapp abone listesi

18 şubat İzmirde SAĞLAM BANKO var dikkat

18 şubat İzmirde SAĞLAM BANKO var dikkat

18 şubat İzmirde SAĞLAM BANKO var dikkat.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*