19 ağustos 2019 pazartesi kocaeli altılı yorumları favori olmayan sağlam banko

19 ağustos 2019 pazartesi kocaeli altılı yorumları 

 

 

1.AYAK: Yarış içi şartların dengeleri eşitlediği bu koşuda YILDIZLI BÜLTEN, YILDIZLI BÜLTEN ve YILDIZLI BÜLTEN takip atlarımız olurken favoriler de dışarda kalmasın derseniz kapatmanız önerilir.

 

2.AYAK: YILDIZLI BÜLTENbir süredir takibimizdeydi. Artık sevdiği şartlarda müsait rakipler arasında kazanmasını bilmelidir. Bir aksilik yaşamazsa geçilmez diyor SAĞLAM BANKO olarak öneriyoruz.

 

3.AYAK: Bu koşuda ekürilerin çoğunluğu yarış içi şartları çok belirsiz hale getiriyor, zaten birbirini devamlı geçebilen isimleri ayırt etmeden yazıp burayı kapatmak lazım.

 

4.AYAK: YILDIZLI BÜLTEN gruptan üstün bir safkan. Normal şartlarda formda gireceği bu koşuyu kaybetmez, pisti de seviyor. Lakin çok narin bir safkan, ya tuta tuta kazanır ya da yanına dişli bir inatçı at gelirse teslim olur. Bütçenize göre burayı banko yazabilir ya da farklı kurgular yapabilirsiniz.

 

5.AYAK: YILDIZLI BÜLTEN için kilo ve mesafe önemli değil, bu şartlarda çok koşar, sadece yarış içi stili rakibi olduğundan rakip yazmalıyız. YILDIZLI BÜLTEN  ,YILDIZLI BÜLTEN  ,YILDIZLI BÜLTEN ve YILDIZLI BÜLTEN önereceğimiz diğer rakipleridir.

 

6.AYAK: Önceki yarışında elle tutulur başarısı olmamasına rağmen hakkında sağlam tüyo gelen YILDIZLI BÜLTEN bizi yanıltmadı güzel koştu fakat gücünü sonradan aldığı için binicisi sprinti ayarlayamamıştı. Bugün daha tecrübeli bilinçli şekilde yarışacak. Muhtemelen bombayı patlatır dikkat. Bu atın yanına yine takip atımız olan güçlü sprinter YILDIZLI BÜLTEN önereceğiz. Bu at da son yarışında erken hamle yapıp sonlarda şişmişti. Bu at için yarışın çok süratli geçmesi lazım. Şartlar oturursa neden olmasın.

 

 

NOT: YILDIZLI BÜLTEN yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.