19 eylül 2018 çarşamba istanbul altılı tahminleri

19 eylül 2018 çarşamba istanbul At Yarışı Tahminleri için hipodrom çevresinden ahırlardan aldığımız tüyoları birleştirip siz değerli okuyucularımız ile paylaşıyoruz.

***** Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

19 eylül 2018 çarşamba istanbul

1.AYAK:  ***** için selim çok iddialı konuşmuş. İlginç bir yarış koşabilecek durumda olduğu söylenen *****mutlaka yazılmalı. *****  ise yakaladığı üst düzey formu ile kendini yazdırıyor. ***** ise bugün beklenenin üstünde koşabilir dikkat.
SIRALAMAMIZ: *****

2.AYAK: ***** bir grup çok güveniyor. ***** yine çok koşar diyorlar. ***** ise yarış içi avantaları yakaladığında grup farketmez diyorlar. ***** sağlamcılar tarafından eklenebilir.
SIRALAMAMIZ: *****

3.AYAK: ***** ahırlar bölgesinde sıkı hazırlanan atlar arasına not edilmiş. Mutlaka yazın. Yarış gören ***** bu gruba fazla diyenler var. ***** ise formunu koruduğundan yazılmalı. *****,  8*****, ***** ve ***** sağlam kuponlara eklenebilir.
SIRALAMAMIZ: *****

4.AYAK:  ***** grubun kaliteli ismi olarak öne çıkıyor. ***** ise şuan form olarak en ciddi rakibi konumunda. Ahırdan da ***** geldi ve bu 3 at arasından bir birinci çıkar diye düşünüyoruz.
SIRALAMAMIZ: *****

5.AYAK: *****,***** ve ***** bugünkü görüntülerine bakarak muhteşem koşacaklarını söyleyebiliriz. ***** ve ***** ise bugün muhakkak yazılması söylenen diğer isimler.
SIRALAMAMIZ: *****

6.AYAK: Trafik problemi tekrarlanmazsa ***** kazanmaya yakın. Hakkında iddialı cümleler duyduğumuz *****en ciddi rakibi olacaktır.
SIRALAMAMIZ: *****


***** Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

 

 

Neden whatsapp abonelik ? TIKLAYIN


Ayrıca şu sayfadaki başarılı yorumlara göz atmanızı öneririz. Sağlam bir ekipten oluşan altılı yorum uzmanlarımızın hazırladığı bilgiler çok değerlidir ve sadece whatsapp abonelerine sunulmaktadır.

WhatsApp ile hızlı iletişim için tıklayınız.