19 ocak adana ilk ayakta BANKO var

19 ocak adana ilk ayakta BANKO var

1.AYAK:

GÜNÜN ALTILI KUPONU bu rakiplerden fazla bir isim olup düzlükte yerinde yürürse arka grubu dağıtacaktır. BANKO yazılabilir.


2.AYAK:

Takip atımız GÜNÜN ALTILI KUPONU çok formda ancak sınırlı bir güce sahip. Bugün boş kilosu ile mutlaka iyi yerlere gelir ama uzun mesafede bir tık eksik olduğundan riske giremeyiz.


3.AYAK:

Adanadaki son yarışına iddialı katılan ancak taktik hatası yapan GÜNÜN ALTILI KUPONU bu kez etkili binici , biraz uzayan mesafe ve uygun kulvar avantajları ile yarışı lehine çevirebilir. GÜNÜN ALTILI KUPONU pistte çok beğeilen bir tay ve görüntüsünü yansıttığı an kazanır diyorlar.


4.AYAK:

GÜNÜN ALTILI KUPONU iyi form durumu ile uygun rakipleri yakaladığında affetmiyor. Sert gruplarda pişen GÜNÜN ALTILI KUPONU dengi rakipler arasında her şartta yazılmalı. Koştukça gücünü arttıran GÜNÜN ALTILI KUPONU dikkat koştukça gücünü arttırdığından bugün adını duyuracaktır. Önde rahat bırakırlarsa GÜNÜN ALTILI KUPONU ceza kesebilir.

 
5.AYAK:

İyi hazırlanan GÜNÜN ALTILI KUPONU bugün ilk sıradan yazılmalı. GÜNÜN ALTILI KUPONU  Zor kazanan bir isim olsa da denk rakipler yanında lehine şartlarıda yakalarsa iddialı olur. Dinçlik yarışını yapabilen GÜNÜN ALTILI KUPONU ihmale gelmez. GÜNÜN ALTILI KUPONU ise geçen yıl da benzer bir yarış yaparak dinçlikle kazanmış sonra yokları oynamıştı. Dinçlik yarışı sonrası etkilenme olasılığından sağlama almak isteyenler ekleyebilirler.

 
6.AYAK:

GÜNÜN ALTILI KUPONU kaliteli bir tay olduğu söylenmişti, sorunlarından dolayı aralıklı koşsa da eğer problemleri giderilmişse bugün büyük sürpriz yapar dikkat. GÜNÜN ALTILI KUPONU iddialı olacağı şartlarda zincirleri kırabilir. GÜNÜN ALTILI KUPONU son yarışını tekrarlarsa şanslı olur.


ALTILI ŞABLONU:1.AYAK: GÜNÜN ALTILI KUPONU
2.AYAK: GÜNÜN ALTILI KUPONU
3.AYAK: GÜNÜN ALTILI KUPONU
4.AYAK: GÜNÜN ALTILI KUPONU
5.AYAK: GÜNÜN ALTILI KUPONU
6.AYAK: GÜNÜN ALTILI KUPONU

Wahatsapp Iletisim 1

NOT: Gizli alanlar sadece abonelere özeldir. Whatsapp ile bu yorumların açık halini her gün alabilirsiniz. Whatsapp abone listemize hemen katılın.
Whatsapp 0542 832 14 44 ekleyiniz.

Yıldızlı bülten altılı kuponları yorumları
Whatsapp abone listesi

19 ocak adana ilk ayakta BANKO var at yarışı bilgileri

19 ocak adana ilk ayakta BANKO var

19 ocak adana ilk ayakta BANKO var

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.