19 ocak kocaeli SÜRPRİZ BANKO ile yüksek ikramiye

19 ocak kocaeli SÜRPRİZ BANKO ile yüksek ikramiye

1.AYAK:

İlk ayakta GÜNÜN ALTILI KUPONU pistteki iyi görünümünü yansıtırsa kazanır diyorlar. Biz de SÜRPRİZ BANKO olarak öneriyoruz.


2.AYAK:

GÜNÜN ALTILI KUPONU iyi hazırlıkları ile öncelikle yazılmalı. GÜNÜN ALTILI KUPONU sevdiği mesafede iyi koşacaktır. Gücü ve kalitesi malum GÜNÜN ALTILI KUPONU bu şartlarda adını mutlaka duyurur.


3.AYAK:

Bu koşu için sıralamamız şablondadır.


4.AYAK:

GÜNÜN ALTILI KUPONU için grup sert gibi gözükse de el değiştirdikten sonra artan formunu göz ardı edemeyiz. GÜNÜN ALTILI KUPONU ve GÜNÜN ALTILI KUPONU kalitelerine istinaden ciddi rakip olarak yazılmalılar. GÜNÜN ALTILI KUPONU dinçlikle kazanabileceğini belirtmiştik, bugün geri planda önerdik zira dinçlik yarışı sonrası etkilenme olasılığı var. GÜNÜN ALTILI KUPONU sigorta olarak yazılmalı zira gününde olduğunda bu rakipleri kolayca geçebilir.

 
5.AYAK:

Günün en zor yarışı olacaktır. Ne yapacağı belirsiz kapalı kutu isimler mevcut. Herhangi bir tayı ön plana çıkartamıyoruz.

 
6.AYAK:

GÜNÜN ALTILI KUPONU dinçlikle kazanır demiştik zira uygun grupta yanıltmadı. Sonraki yarışına yakın ara ile katılması yanlış seçimdi. Onu görmezden gelirsek bugün etkili olabileceği rakipler arasında ilk sıradan yazmalıyız. GÜNÜN ALTILI KUPONU form tuttur ve kendisine göre uygun rakipler yanında çok şanslıdır. Ön grubun hemen arkasında konumlanacak olan GÜNÜN ALTILI KUPONU düzlükte yerinde hamle sürpriz yapabilir.


ALTILI ŞABLONU:1.AYAK: GÜNÜN ALTILI KUPONU
2.AYAK: GÜNÜN ALTILI KUPONU
3.AYAK: GÜNÜN ALTILI KUPONU
4.AYAK: GÜNÜN ALTILI KUPONU
5.AYAK: GÜNÜN ALTILI KUPONU
6.AYAK: GÜNÜN ALTILI KUPONU

Wahatsapp Iletisim 1

NOT: Gizli alanlar sadece abonelere özeldir. Whatsapp ile bu yorumların açık halini her gün alabilirsiniz. Whatsapp abone listemize hemen katılın.
Whatsapp 0542 832 14 44 ekleyiniz.

Yıldızlı bülten altılı kuponları yorumları
Whatsapp abone listesi

19 ocak kocaeli SÜRPRİZ BANKO ile yüksek ikramiye

19 ocak kocaeli SÜRPRİZ BANKO ile yüksek ikramiye

19 ocak kocaeli SÜRPRİZ BANKO ile yüksek ikramiye

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.