2 ağustos 2020 adana altılı yorumlarımız

2 ağustos 2020 adana altılı yorumlarımız

 

*1.AYAK:* Bugün için ayarında bir rakibi bulunmayan AT İSMİ GİZLİ eksik işlerine rağmen kazanması bekleniyor. BANKO

*2.AYAK:* AT İSMİ GİZLİ bu yarış dahil takibe alalım. AT İSMİ GİZLİ lehine şartlarda yine çok koşar. AT İSMİ GİZLİ seriyi devam ettirebilecek rakipler yanında yine yazılmalı.

*3.AYAK:* İyi gruplarda kalitesinie yaraşır koşan AT İSMİ GİZLİ için bugün hayli uygun rakipler var. Kazanması normal sonuç. Banko değerlendirilebilir. Doğuda yarışlar görüp adanaya getirilen AT İSMİ GİZLİ ters bir yarış koşabilir. Geniş kuponlara eklenebilir.

*4.AYAK:* AT İSMİ GİZLİ ve AT İSMİ GİZLİ iyi durumları ile bu grupta ön plana çıkıyor.  Fakat yarışın erken süratlenmesi halinde AT İSMİ GİZLİ dan bir sürpriz gelebilir dikkat.

*5.AYAK:* Pistte çok diri görünen AT İSMİ GİZLİ kazanması uzun sürmez denildi dikkat. AT İSMİ GİZLİ ekibi de ilk yarışı için taylarına güveniyor. AT İSMİ GİZLİ bugün çok koşacakmış. AT İSMİ GİZLİ ve AT İSMİ GİZLİ  sigorta.

*6.AYAK:* Takı değişikliği sonrası iddialı olabilecek durumdaki AT İSMİ GİZLİ , iyi form durumu ile AT İSMİ GİZLİ ,son yarışı çok beğenilen AT İSMİ GİZLİ ,seriye devam etmek isteyen AT İSMİ GİZLİ ve takibimizde kazanarak büyük sürpriz yapan AT İSMİ GİZLİ son ayak için yeterli olacaktır.

 

*2.ALTILI ŞABLONU*

1.AYAK: *

2.AYAK: ***

3.AYAK: *

4.AYAK: ***

5.AYAK: *****

6.AYAK: *****

NOT: AT İSMİ GİZLİ yazılı alanlar 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine gönderilir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 10:00
Akşam yarışları 13:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.2 ağustos 2020 adana altılı yorumlarımız2 ağustos 2020 adana altılı yorumlarımız