2 BANKO ile sürpriz tüyolar 25 ocak bursa

2 BANKO ile sürpriz tüyolar 25 ocak bursa

2 BANKO ile sürpriz tüyolar 25 ocak bursa

1.AYAK:

Sorunları giderildiğinde bombayı patlatacak olan GÜNÜN ALTILI KUPONU mutlaka yazın. GÜNÜN ALTILI KUPONU dinlenerek katılacağı bu koşuda iddialı olabilir. Bu iki isim genel olarak kimsenin yazmayacağı isimler. Biri kazanırsa muhtemelen altılı ganyan ilk ayaktan çok yüksek ikramiyeye gidecektir.


2.AYAK:

Artık kazanma zamanı gelen takip atımız GÜNÜN ALTILI KUPONU iddialı binicisi, denk grup ve lehine olacağını düşündüğümüz mesafede BANKO yazılabilir.


3.AYAK:

GÜNÜN ALTILI KUPONU iyi form durumu var, iyi bir sprinter olduğundan bu tip gruplarda özelliklle süratli geçen yarışlarda her zaman etkili olur. Start problemi ve yarışın temposu bugün alehine seyredebilir. Bu sebeple boş kalıp bitirme ihtimali olan GÜNÜN ALTILI KUPONU sürpriz yapabilir dikkat. GÜNÜN ALTILI KUPONU ise dişine göre grupta güç bakımından iddialı olabilir.


4.AYAK:

GÜNÜN ALTILI KUPONU istikrarlı koşuyor. GÜNÜN ALTILI KUPONU takip atımız olup bugün çok iddialı olacağı konuşuldu. GÜNÜN ALTILI KUPONU canı istediğinde bu tip grupları geçebiliyor.

 
5.AYAK:

Bu koşuda önemli bir BANKO önermek istiyoruz. GÜNÜN ALTILI KUPONU yarışlarında sürekli üzerine koyan bir tay, ciddi önerilen rakipleri bir dönem takip listemizdeydi ancak kazanma karakterlerinden dolayı halen maiden durumdalar. Bugün tüm şartlar lehine olan ** için mesafe sorun teşkil etmezse kazanır diyoruz ve genel olarak çok at yazılacak bu ayakta BANKO öneriyoruz.

 
6.AYAK:

GÜNÜN ALTILI KUPONU  tekrar bursaya iddialı geliyor dikkat. GÜNÜN ALTILI KUPONU  takip atımız olup her an bomba yapabilecek durumdadır. GÜNÜN ALTILI KUPONU  yarışın süratli gitmesi halinde sonlarda etkili gelecektir. GÜNÜN ALTILI KUPONU iyi form durumu ile yazılmalı. GÜNÜN ALTILI KUPONU sağlam kuponlarda olmalı.


ALTILI ŞABLONU:1.AYAK: GÜNÜN ALTILI KUPONU
2.AYAK: GÜNÜN ALTILI KUPONU
3.AYAK: GÜNÜN ALTILI KUPONU
4.AYAK: GÜNÜN ALTILI KUPONU
5.AYAK: GÜNÜN ALTILI KUPONU
6.AYAK: GÜNÜN ALTILI KUPONU

NOT: GİZLİ ALANLAR sadece abonelere özeldir. Whatsapp ile bu yorumların açık halini her gün alabilirsiniz.
Whatsapp 0542 832 14 44 ekleyiniz.

whatsapp iletisim

Yıldızlı bülten altılı kuponları yorumları
Whatsapp abone listesi

2 BANKO ile sürpriz tüyolar 25 ocak bursa

2 BANKO ile sürpriz tüyolar 25 ocak bursa

2 BANKO ile sürpriz tüyolar 25 ocak bursa

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*