2 BANKO var biri sürpriz 20 şubat istanbul

2 BANKO var biri sürpriz 20 şubat istanbul

1.AYAK:

GİZLİ genel olarak her şartta iyi koşabilen nadir atlardan. Bugün rölanti geçecek yarışta en iyi yerde konumlanıp yarışı kazanacaktır. Rakiplerinden form tutan isimler var ancak yarış içi şartlardan dolayı niğbolunun avantajlarını göze alarak BANKO öneriyoruz.


2.AYAK:

İyi ellerde bakılan GİZLİ öncelikle yazılmalı. Sürpriz takip atımız GİZLİ mesafe uzadıkça iddialı olacağının sinyallerini verdi. Bugün beklenen patlamayı yapabilir dikkat.


3.AYAK:

Nispeten uygun rakiplerle koşan GİZLİ kazanmaya yakındır. Sürekli iyi gruplarda koşan GİZLİ bu grupta iddialı olabilir.


4.AYAK:

Ayırım yapılmaması gerektiğini düşünüyoruz.

 
5.AYAK:

GİZLİ son yarışını tekrarlarsa bu grupta da iş yapacaktır. GİZLİ boş kilosuna istinaden yazılmalı. GİZLİ bu kilo ile boş kilolu rakiplerine geçilebilir zira kazanma karakteri de zayıf. Israrlı binicisi ile GİZLİ ihmale gelmez. Sürprizi GİZLİ yapabilir zira binicisi artık daha iyi tanıdığından bugün hatasız binecektir. Teşviklere anında cevap verdiğinden iyi bir yerde bitirecektir.

 
6.AYAK:

Bir süre önce takibimize giren GİZLİ  nihayet ilk defa uzun galoplarla bu koşuya hazırlanıyor. Hedef yaptığı bu yarışta nispeten uygun rakipler yanında bombayı patlatmasını bekliyoruz. SÜRPRİZ BANKO


ALTILI ŞABLONU:1.AYAK: GİZLİ
2.AYAK: GİZLİ
3.AYAK: GİZLİ
4.AYAK: GİZLİ
5.AYAK: GİZLİ
6.AYAK: GİZLİ
GÜNÜN ALTILI KUPONU

NOT: Gizli alanlar sadece abonelere özeldir. Whatsapp ile bu yorumların açık halini her gün alabilirsiniz. Whatsapp abone listemize hemen katılın.
Whatsapp 0542 832 14 44 ekleyiniz.

Yıldızlı bülten altılı kuponları yorumları
Whatsapp abone listesi

2 BANKO var biri sürpriz 20 şubat istanbul

2 BANKO var biri sürpriz 20 şubat istanbul

2 BANKO var biri sürpriz 20 şubat istanbul