2 Bankolu Adana Altılı Yorumları

2 Bankolu Adana Altılı Yorumları

2 Bankolu Adana Altılı Yorumları

2 Bankolu Adana Altılı Yorumları

1.AYAK: Banko olarak önereceğimiz isim AT İSMİ GİZLİ olacaktır. Yarış içi şartlar lehine geliştiğinde ne kadar etkili olabileceğini daha önceki yarışlarında söylemiştik ve yanıltmamıştı. Bugün de extra koşacak ters bir at çıkmadıkça bu rakipleri geride bırakacaktır. BANKO

2.AYAK: AT İSMİ GİZLİ bugün muhtemelen liderlik için ısrar eden olmayınca boş kalacak. Çıktığı gibi bitirebilir dikkat. AT İSMİ GİZLİ uzun aradan sonra bugün iyi hazırlıkları ile sürpriz bir yarış çıkarabilir. AT İSMİ GİZLİ lehine şartları affetmez. Bu tip gruplarda etkili olan AT İSMİ GİZLİ , kazanınca artık binici değiştirip yukarıları hedefleyen AT İSMİ GİZLİ  , usta binicisi ile AT İSMİ GİZLİ ihmal edilmemeli.

3.AYAK: Mesafenin uzun olması AT İSMİ GİZLİ için büyük avantaj. Bugün çok daha şanslı olacağını söyleyebiliriz. Denk güçteki AT İSMİ GİZLİ yarış görmenin faydalarını bugün kazanarak gösterebilir. AT İSMİ GİZLİ bu kez az atlı grupta güzel yer tutarsa etkili olabilir.

4.AYAK: AT İSMİ GİZLİ müthiş dayanıklılığı ile bu grupta öne çıksa da kazanma karakteri güven vermediğinden burada sürpriz sonuç çıkması muhtemeldir. Özellikle AT İSMİ GİZLİ ‘in dinçlikle çok koşacağını söyleyebiliriz. AT İSMİ GİZLİ ‘da fazla yıpranmazsa sonlarda direnebilir. AT İSMİ GİZLİ sabırlı sürülürse şansı artar. Yarışın muhtemel süratli tempolara girmesi AT İSMİ GİZLİ ‘ya yarayacaktır.

5.AYAK: Kalitesinden sürekli bahsedilen AT İSMİ GİZLİ için rakipler çok uygun. Yarış görmenin avantajı ile bugün kolay kazanacaktır. SAĞLAM BANKO

6.AYAK: Kilosuna rağmen sevdiği mesafede AT İSMİ GİZLİ  ön planda değerlendirilebilir. AT İSMİ GİZLİ bu şartlarda sonlarda ayakta kalabilecek isimlerden. Boş kilolu AT İSMİ GİZLİ  sürpriz yapabilir. Yarış gören AT İSMİ GİZLİ bu mesafede bu şartlarda çok iddialı olacaktır. AT İSMİ GİZLİ değişen binicisi ile yazılmalı. AT İSMİ GİZLİ ters koşma ihtimali var.

ALTILI ŞABLONU

  1. AYAK: *
  2. AYAK: *****
  3. AYAK: ***
  4. AYAK: ****
  5. AYAK: *
  6. AYAK: *****

AT İSMİ GİZLİ şekilde yazılan yorumların açık hali whatsapp abone listesine gönderilmektedir. 0542 832 14 44 ekleyip bilgi alabilirsiniz.

BAŞARILI ALTILI YORUMLARINI OKUMAK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.
Whatsapp iletişim linkimiz

2 Bankolu Adana Altılı Yorumları 2 Bankolu Adana Altılı Yorumları2 Bankolu Adana Altılı Yorumları