2 Bankolu Adana At yarışı Yorumları ve şablonu

2 Bankolu Adana At yarışı Yorumları ve şablonu

1.AYAK:

Formda olanın değil hata yapmayanın kazanacağı aprantilere mahsus yamak 2 koşusu için sıralamamız şablondadır.


2.AYAK:

GİZLİ bu pisttede çok koşacabileceğini kanıtladı. Bugün ara sonrası etkili olduğu dinçlik yarışının yorgunluğunu hissetmezse kazanacağını düşünüyoruz. BANKO


3.AYAK:

Toparlandığı söylenenGİZLİ  mutlaka kuponlarda bulunduralım. Yarış gören GİZLİ  bu aralar sürpriz hazırlığında. Bugün iyi koşması beklenen GİZLİ ve son yarışında bizi yanıtlmayan GİZLİ yazılmalı. GİZLİ bugün sahada çokça konuşuluyor dikkat. Takip atımız GİZLİ ihmale gelmez.


4.AYAK:

GİZLİ sert gruplarda da önerdiğimiz bir isimdi. Bugün nispeten uygun rakipleri yanında lehine şartlarda yarışacak. Yani yarışta ağır bir tempo beklemiyoruz. Bu şartlarda sürpriz yapma ihtimali olan GİZLİ rakip olarak yazalım zira binicisi biraz sabırlı olursa sonlarda hepsini toplayabilir.

 
5.AYAK:

GİZLİ yarış içi görüntüsü ile kazanacakmış izlenimi verip son veremeyen bir tay. Bugün stili rakiplerinin çokluğu ile bu koşuda sürpriz sonuç çıkma ihtimalini arttırıyor. Özellikle takip atlarımızın da benzer stilide olup aynı koşuda denk gelmesi sonucu burada şablondaki isimleri yazmanızı öneriyoruz.

 
6.AYAK:

GİZLİ bu koşuda biraz da rakipsizlikten dolayı karşımıza BANKO olarak çıkıyor. Stili rakipleri olsa da ısrar etmeyen bir yapısı olduğundan önde yıpratılma ihtimali kalmıyor. Aksine bu koşudaki ciddi rakibinin benzer rakiplerden etkilenme ihtimali olduğundan bu avantajı değerlendirip kolay kazanması gerekir. Yarış içi bir talihsizlik yaşamadıkça geçilmemelidir.


ALTILI ŞABLONU:1.AYAK: GİZLİ
2.AYAK: GİZLİ
3.AYAK: GİZLİ
4.AYAK: GİZLİ
5.AYAK: GİZLİ
6.AYAK: GİZLİ
GÜNÜN ALTILI KUPONU

NOT: Gizli alanlar sadece abonelere özeldir. Whatsapp ile bu yorumların açık halini her gün alabilirsiniz. Whatsapp abone listemize hemen katılın.
Whatsapp 0542 832 14 44 ekleyiniz.

Yıldızlı bülten altılı kuponları yorumları
Whatsapp abone listesi

2 Bankolu Adana At yarışı Yorumları ve şablonu

2 Bankolu Adana At yarışı Yorumları ve şablonu

2 Bankolu Adana At yarışı Yorumları ve şablonu