2 Nisan Güzel İzmir Altılı Kuponu

2 Nisan Güzel İzmir Altılı Kuponu

2 Nisan Güzel İzmir Altılı Kuponu

2 Nisan Güzel İzmir Altılı Kuponu
 1. AYAK: AT İSMİmükemmel bir form yakaladı. Bugün de önüne alacağı atı yakın takip edip düzlükte ayırmaya gidecektir. Ancak çimde harika koşmasını beklediğimi AT İSMİ favorinin serisine son verebilir. Bir de çimde iki kat koşan ve bir o kadar dirençli olan AT İSMİ önde dikkate alınmazsa cezayı kesebilir.

 2. AYAK: Çimde çok koşması beklenen AT İSMİ yarış içi şartları da değerlendirirse sürprizi yapabilir. AT İSMİ bu grupta ihmal edilmemeli. Takip atımız AT İSMİ ihmale gelmez. Kazanma karakteri düşük olan AT İSMİ sigorta olarak altılı kuponları ‘na eklenebilir.

 3. AYAK: Çok süratli geçmesi beklenen yarışta iki at ile rahat bir yarış izleyebiliriz. AT İSMİ gurubun kalite kontejanından en güçlü sprinteri olarak sonlarda ağırlığını koyacaktır. Dinçlik yarışında nefes yapmazsa AT İSMİ ön grubu yakın takip edip düzlükte arttıracağı vites ile rakiplerine geçit vermeyebilir.

 4. AYAK: AT İSMİ bugün ağır favori gibi gözükse de bu rakiplerden üstün bir yanı yok. AT İSMİ sürekli iyi koşsa da bugün şartlar alehine seyredecek. Dolayısıyla bu koşuda riske girmemenizi, özellikle AT İSMİ dikkat etmenizi öneririz. Sıralamamızı dikkate alınız.

 5. AYAK: Son yarışında beklenmeyen gidişatta maruz kalan AT İSMİ bugün sıkıştıran olmazsa çıktığı gibi bitirmeye yakındır dikkat. İş sprinte kalırsa net çimci AT İSMİ  ciddi rakip olabilir. AT İSMİ önlere yakın gidip hatta kollayacaklardır.
 6. AYAK: Bazı takip atlarımız vardır, her zaman öneremediğimiz, ancak yarış içi şartları lehine bulursa çok sürpriz şekilde kazanabilirler. İşte bu tanıma uyan AT İSMİ bugün süratli gidecek yarışta bombayı patlatabilir. Aprantisi ile uyumlu AT İSMİ bu tip gruplarda ihmal edilmemeli. AT İSMİ sonlarda mutlaka adını duyurur. Bugünden itibaren takibe almamız gereken isim AT İSMİ olsun. AT İSMİ favori ama önde boş kalamayacağı için ancak sigorta olarak yazabiliriz.

ALTILI ŞABLONU

 1. AYAK: ***
 2. AYAK: ***
 3. AYAK: **
 4. AYAK: ***
 5. AYAK: ***
 6. AYAK: ****

NOT: Gizli alanlar sadece abonelere özeldir. Whatsapp ile bu yorumların açık halini her gün alabilirsiniz. Whatsapp abone listemize hemen katılın.
Whatsapp 0542 832 14 44 ekleyiniz.

BAŞARILI ALTILI YORUMLARINI OKUMAK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.
Whatsapp iletişim linkimiz

2 Nisan Güzel İzmir Altılı Kuponu 2 Nisan Güzel İzmir Altılı Kuponu 2 Nisan Güzel İzmir Altılı Kuponu

https://youtu.be/qVYovgU0Fw8