2 ocak 2022 İzmir At Yarışı Tahminleri

17 şubat 2022 Perşembe İzmir At Yarışı Tahminleri

2 ocak İzmir At Yarışı Tahminleri hazır.

2 ocak 2022 pazar. Yıldızlı bülten, 2 sürpriz Bankolu İzmir at yarışı tahminlerine hoşgeldiniz. 9 koşu için detaylı yorumlarımızı aktaracağız.

2 ocak 2022 İzmir At Yarışı Tahminleri

2 ocak 2022 İzmir At Yarışı Tahminleri

İzmir ALTILI TAHMİNLERİ

1.KOŞU:

1 numaralı Santoroni Girl, son iki yarışını gösterişli bir şekilde kazandı. Son yarışında nispeten daha sert rakiplerini geçmişti. Bugün kilo dezavantajından dolayı tek olarak güvenmek riskli olabilir.

2 numaralı Queen Of Flowers, son yarışlarında istediği şartları yakalayamamıştı. Bugün önde bom boş kalacak. Tercihli start ile, dış kulvardan doldurup, kolaylıkla liderliği alacaktır.

Ağır kilolu rakibinden sprint yemeden yarışı bitirebilir. Üstelik bu yarış için yapmış olduğu işinin’de mükemmel olduğunu belirtelim. Bu iki ismin ayırımsız yazılması taraftarıyız.

Daha geniş kuponlara ise 6 numaralı Çiğdem, önerebiliriz. Bu tayın formunda kıpırdamalar var. İzmirde düzenli çalışmaları ile bu koşuya katılacak. Boş kilosu ile bir sürprize imza atabilir. Bugün kuponlara ekleyelim ve takibe alalım.

Bu yazımızda siz değerli okuyucularımıza altılı kurgularında yardımcı olmaya çalışıyoruz. Bizi uzun zamandır takip eden abonelerimize teşekkür ederiz. Yorumların devamı için aşağıdaki sayfa numaralarından devam ediniz.

2 ocak 2022 İzmir At Yarışı Tahminleri