2 temmuz bursa altılı yorumları çok sürpriz banko

2 temmuz bursa altılı yorumlar hipodrom çevresinden ahırlardan aldığımız duyumları topluyoruz ve siz değerli okuyucularımız ile paylaşıyoruz.

 

2 temmuz bursa ALTILI YORUMLARIMIZ

1.AYAK:  Altılı ganyanı para yaptıracak bir koşu. Güç ve kapasite olarak sivrilen isimler mevcut. Ama grup müsait diye de sorunlu isimleri öne çıkarıp burayı geçebiliriz diyemeyiz. Dolayısıyla ciddi bir sürpriz çıkabileceği ve at atı geçer kanunun işlediği bir koşu olacak.  Sıralamaya göre doldurun deriz.
SIRALAMAMIZ: 2,4,5,6,9,10,3,8

2.AYAK: Çok sürpriz konumda olan 1.BALGECİNİN KIZI beklenmedik bir koşu çıakrtırsa şaşırmayalım zira bu sabahki görüntüsü mükemmelmiş. 4.LAST STATION ve 8.YAKITORI ahırdan önerilenler. Tıpkı ilk ayak gibi ciddi sürpriz yaşanabilir. Dikkat.
SIRALAMAMIZ: 1,4,8,2,5,6,3,7

3.AYAK: 2.ARKANSAS SOUL formda oluşu ile çok önde önerilse de son yarışı ile kazanmayı öğrenen 3.KARA HİSAR yazıp burayı sağlama alabiliriz.
SIRALAMAMIZ: 2,3

4.AYAK:  Hem itinalı ahır bakımı hem de bu koşu için saatlerce çalışan ekibimiz tarafından geçilmez önerilen ******* Banko olarak yazalım.

5.AYAK: Ara sonrası iyi hazırlanan ******* için bugün beklentiler yüksek. ******* ‘te iyi hazırlanan isimlerden.
SIRALAMAMIZ: *******

6.AYAK: *******, ******* ve ******* arasında bir koşu bekliyoruz. Küçük kuponlar ******* altılıyı bırakabilir fakat sürprizciler takip atlarımızıda eklesinler.
SIRALAMAMIZ: *******


Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 14 44 whatsap  hattını ekleyiniz.

 

 

Öncekilke tüyolu ve ahır duyumlu tahminlerimizin sadece whatsapp abonelerimizin okuyacağı şekilde yayımlanacağını belirtelim.
Yıldızlı şekilde at isimlerini göreceksiniz.
Herkese açık olmamasının sebebini aşağıdaki sayfada bulabilirsiniz.
Neden whatsapp abonelik ? TIKLAYIN


Ayrıca şu sayfadaki başarılı yorumlara göz atmanızı öneririz. Sağlam bir ekipten oluşan altılı yorum uzmanlarımızın hazırladığı bilgiler çok değerlidir ve sadece whatsapp abonelerine sunulmaktadır.

WhatsApp ile hızlı iletişim için tıklayınız.

Whatsapp aboneleri galop, derece, idman pisti raporları ve tüm tüyolardan yararlanabilmektedir.
Galop sayfası şifresi whatsapp abonelerine gönderilmiştir.
Whatsapp abonelik ile ilgili detayları bu sayfada bulabilirsiniz.
Nasıl abone olacağınızı ise 0542 832 14 44 whatsapp numarasını ekleyerek buket hanım’dan bilgi alabilirsiniz.