20 eylül 2018 perşembe izmir altılı yorumlarımız

20 eylül 2018 perşembe izmir At Yarışı Tahminleri için hipodrom çevresinden ahırlardan aldığımız tüyoları birleştirip siz değerli okuyucularımız ile paylaşıyoruz.

***** Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

20 eylül 2018 perşembe

1.AYAK:  İlk yarışını hatalı yer tutuşu sebebi ile kaybeden **** bu kez tüm hataları giderecek hamleler yapıp yarışa katılacak. Muhtemelen kazanır ancak tay koşularında trafik sorunu çok oluyor.  **** ve **** ahırdan önerilen ikili. mutlaka takip listenize de alın. **** üstüne koyarak bu koşuya katılacak.
SIRALAMAMIZ: ****

2.AYAK: **** özellikle takip listenizde olsun. Sonraki sıralamamız aşağıdadır.
SIRALAMAMIZ: ****

3.AYAK: Ahırdan  **** önerilirken bir grupta **** için iddialı. **** formda olduğundan yazılmalı. **** ilgilileri iddialı. ****  son olarak eklenmeli.
SIRALAMAMIZ: ****

4.AYAK:**** için bir grup çok rahat kazanır diyor. **** ciddi raki önerilirken, **** ise sürpriz yapabilecek kıvamdaki bir isim.
SIRALAMAMIZ:****

5.AYAK: **** eski formuna ulaşmasından dolayı favorimiz. **** çok uzun arasına rağmen dikkat edin. Yarış koşmuş gibi hazırlandığı söyleniyor. **** ve **** bugün için şirinyerde önerilen isimler arasındadır.
SIRALAMAMIZ: ****

6.AYAK: **** hakkında iddialı konuşuldu. Bugün uzman ekibimizce yarış içi avantalarınıda kullanarak kazanması bekleniyor. Bu sebeple banko öneriyoruz.
BANKO: ****

 


***** Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

 

 

Neden whatsapp abonelik ? TIKLAYIN


Ayrıca şu sayfadaki başarılı yorumlara göz atmanızı öneririz. Sağlam bir ekipten oluşan altılı yorum uzmanlarımızın hazırladığı bilgiler çok değerlidir ve sadece whatsapp abonelerine sunulmaktadır.

WhatsApp ile hızlı iletişim için tıklayınız.