20 kasım 2021 İstanbul At Yarışı Tahminleri (GÜNCELLENDİ 13:30)

istanbul

İstanbul At Yarışı Tahminleri hazır. Detaylı yorumlarımızı okuyarak kuponlarınıza eklemeler yapabilirsiniz. Aşağıda bulunan sayfa numaralarından diğer ayakların yorumlarına ulaşabilirsiniz.

20 kasım 2021 İstanbul At Yarışı Tahminleri

 20 kasım 2021 İstanbul At Yarışı Tahminleri
20 kasım 2021 İstanbul At Yarışı Tahminleri

20 kasım 2021 İstanbul At Yarışı Tahminleri

1 Bankolu bol sürprizli program. Günlük at yarışı tahminlerini sitemizden her zaman takip edebilirsiniz. Sahadan öneriler, iddialı isimler, sürpriz ahır önerileri ve takip atları ile hazırlanan yorumları ücretsiz okuyabilirsiniz.

sayfa geçiş

2.Koşu: 19:00 Maiden , 2 Yaşlı İngilizler, 57 kg, 1400 Sentetik

1.AYAK:  Öncelikle 19 kasım 2021 kocaeli yarışlarında, 13 bin lira ikramiye veren altılı tahminlerimiz başarılı olmuştur. Teşekkürlerini ileten tüm takipçilerimize hayırlı olsun diyoruz. Günün ilk ayağında Form durumunu beğendiğimiz 7 numaralı Alto Bella, bir süredir takibimizdeki bir isim. Tekrar sentetiğe dönüyor. Sürpriz konumda olduğundan ilk ayaktan herkesi yatırabilir dikkat. 8 numaralı Iberian Girl süratli temposunu kabul ettirebileceği rakipler arasında, özellikle sentetikte çok koşmasını bekliyoruz. Çıktığı gibi bitirmesi bizi şaşırtmaz. 2 numaralı Bağ Bozumu sahada çok konuşuluyor. İyi hazırlıkları ile mutlaka şanslı olacaktır. 3 numaralı King Of The South ise bu grupta ihmale gelmez. 10 numaralı Queen Ayça‘dan bir sürpriz gelebilir. Kuponlara eklemekte fayda vardır. 1 numaralı Ahbap, buranın sigortası olur.

Bu yazımızda siz değerli okuyucularımıza altılı kurgularında yardımcı olmaya çalışıyoruz. Bizi uzun zamandır takip eden abonelerimize teşekkür ederiz. Yorumların devamı için aşağıdaki sayfa numaralarından devam ediniz.

20 kasım 2021 İstanbul At Yarışı Tahminleri

sayfa geçiş