3 Nisan 2015 Bursa At Yarışı Bülteni ve Tahminleri

3 Nisan 2015 Cuma Bursa yıldızlı at yarışı bültenini inceleyebilir ve yarışlar hakkında yorum yapabilirsiniz. Yorumlarınızı ve tahminlerinizi bültenin altında yer alan yorumlar bölümünden yapabilirsiniz…

Sizler için özel olarak hazırladığımız yıldızlı at yarışı bültenini dilerseniz günlük olarak akıllı cep telefonlarınızdan ya da tablet bilgisayarlarınızdan da takip edebilirsiniz. Samsung, iPhone, Lg, Huawei, Xiaomi ve Lenovo benzeri akıllı cep telefonlarıyla ya da Samsung, Apple markalarına ait tablet bilgisayarlar ile sitemize girdiğinizde özel mobil tema yüklenmektedir.

Resimi büyütmek için üzerine tıklayabilirsiniz…

3 Nisan 2015 Bursa At Yarışı Bülteni ve Tahminleri
3 Nisan 2015 Bursa At Yarışı Bülteni ve Tahminleri

3 Nisan 2015 Bursa At Yarışı Bülteni ve Tahminleri” üzerine 2 yorum

  1. Arkadaşlar kolay gelsin benim bir şikayetim olacak. bakıyorum yorumcu arkadaşlarımız.köşelerinde öyle tahminler yapıyorlarki acaba onların çıkardığı oyunu kim yatıracak maddi güce sahip. diyeceksiniz şablon bu bütçenize göre oynayın tamamda öyle çok ihtimalli konuşmak yerine hepiniz bir arada ortak tahmin yapsanıza insanların kafasını karıştırmış olmuyormusunuz ? Ayrıca verdiğiniz banko atların yarısı gelmiyor. yani kısaca jokeye göre kupon yapmayı da bıraksanız daha iyi olacak iyi günler.

  2. Sitemizdeki bülten ve şablonları konularında uzman arkadaşlar yapıyor.

Yorumlar kapalı.