GÜNLÜK YORUMLARIN AÇIK HALİ SADECE WHATSAPP ABONE LİSTESİNE GÖNDERİLİR. 0542 832 14 44 numaramızı whatsapp ekleyin ya da sağ altta bulunan whatsapp butonuna tıklayarak bize ulaşın
whatsapp

15 Temmuz 2016 İstanbul At Yarışı Tahmin Kuponları

15 Temmuz 2016 İstanbul At Yarışı Tahmin Kuponları. Günün Ganyan Yorumu ve hazır altılı şablonu. Favoriler, plaseler, sürprizler ve bomba atlar…

Sizlerde kendi kuponlarınızı Alt kısımda bulunan yorumlar bölümünden paylaşabilirsiniz.
Sitemizi günde 10.000 üzerinde ziyaretçimiz takip etmektedir.
Kesin tutacak banko at yarışı kuponlarını sizler için hazırlamaya çalışıyoruz.
Bol şanslar…

Ayrıca aşağıdaki linklerden bültenleri de inceleyebilirsiniz.

Not; Kuponlarınızın bu sayfada yayınlanması için alt kısımda yer alan yorum bölümünden 1 gün öncesinden kuponlarınızı göndermeniz gerekmektedir. Aksi durumda kuponlarınız alt kısımda sadece yorumlarda gözükür.

1. KOŞU: 4 ve Yukarı Arap atların ŞARTLI-4 mücadelesi ile 1. ÜÇLÜ GANYAN oyununa İSTANBUL VELİEFENDİ’de start verilecektir. 1900 mt.’lik çim pistte gerçekleştirilecek bu koşuda; 3 – MERCANLI koşuyu kazanmaya en yakın isim olup 2 – TOROS ASLANI ve 1 – SON YAĞMUR (7 ile eküri) ciddi rakipleri olacak safkanlardır. Uzun süredir İSTANBUL pistinde start almayan 5 – PALA DAYI belki ters bir yarış çıkararak sürprize imza atabilir.

2. KOŞU – (YEDİLİ  GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): “KİLYOS KOŞUSU” ile birincilik serisine bir yenisini daha ekleyeceğini düşündüğüm 2 – MAVİDALGA ağır kilosuna rağmen banko olarak yedili ayağı için önerebileceğim isimdir.

3. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): VELİEFENDİ Hipodromunda ALTILI GANYAN’ın başlangıç koşusu olan 3 Yaşlı Arapların MAIDEN mücadelesinde; 7 – YARALI KURT , 1 – ALTIN KRAL , 9 – DOĞU GÜZELİ ve 11 – SEYRANIM ayrımsız olarak kuponlara yazmak gerekir.

4. KOŞU: 3 Yaşlı İngilizlerin HANDİKAP-16 mücadelesi ile İSTANBUL’da BEŞLİ GANYAN oyunu için start verilecektir. 1200 mt.’lik çim pistte gerçekleştirilecek bu koşuda; 1 – SAN MARINO küçük kuponlarda tek bırakılabilir. Jokeyi S. BOYRAZ ile başarılı yarışlara imza atan SAN MARINO burada rakiplerine üstünlük sağlayacağını düşündüğüm için alternatif banko olarak önerebilirim. Rakip arayanlar; 3 – POWER LOVE , 2 – DESTINO , 10 – SECRET PRESS ve 6 – MISS NİLAY değerlendirilmeye alınabilir.

5. KOŞU: “PREVEZE KOŞUSU” mücadelesinde 3 Yaşlı İngiliz safkanların AÇIK A-3 koşusu ekranlara gelecektir. 1500 mt.’lik kum pistte gerçekleştirilecek koşuda 4 – İLKAAN öncelikli olarak şans verdiğim safkandır. En ciddi rakibi 7 – MY ROYAL SUN hata affetmeyecek bir isimdir.

6. KOŞU: 2 Yaşlı İngiliz safkanların katılımı ile “MECDİ RAMAZANOĞLU KOŞUSU” KV-7 mücadelesini izleyeceğiz. 1200 mt.’lik çim pistte gerçekleştirilecek bu koşuda; Yine S. BOYRAZ ile start alan 1 – NALAN SULTAN çalışmalarımda banko olarak çıkan bir diğer isimdir. Bu pistte 1100 mt.’lik koşusundaki bitiriş derecesi muhteşem olan NALAN SULTAN’ın rahat bir yarış kazanacağını düşünüyorum ve günün bankosu olarak sizlere öneriyorum. Tuttuğunuz safkanları muhakkak değerlendirin, ekleyin…

7. KOŞU: 3 Yaşlı Arap atların MAIDEN mücadelesi ile İSTANBUL’da tabela ayağına start verilecektir. Yarışseverin dilinde beşinci ayak diye de tabir ettiğimiz bu 1200 mt.’lik çim pist koşusunda; 12 – ŞENGÖNÜL ve 13 – TETİNA isimli safkanlar MAIDEN’a veda etmeye yakın olup 11 – SERMELEK , 4 – NURGÜCÜ ve 1 – AGAH geniş kuponlar da yer verilebilecek rakip safkanlardır.

8. KOŞU: İSTANBUL’da günün son yarışına geldiğimizde ise 5 ve Yukarı Arap safkanların HANDİKAP-15 mücadelesini izleyeceğiz. 6 – KIZILTUĞLUM günün bir diğer bankosu olarak önermek istiyorum.

15 TEMMUZ 2016 – İSTANBUL ALTILI ŞABLONU

1. AYAK: 7 – 1 – 9 – 11

2. AYAK: 1 – SAN MARINO // 3 – 2 – 10 – 6

3. AYAK: 4 – İLKAAN // 7

4. AYAK: 1 – NALAN SULTAN (BANKO)

5. AYAK: 12 – 13 // 11 – 4 – 1

6. AYAK: 6 – KIZILTUĞLUM (BANKO)

Comments are closed.