04.02.2018 Adana At Yarışı Yorumları

Bugün izmirde başarılı sonuçlar elde ettik. Umarım adana içinde aynı başarıyı yakalarız. Herkese bol şans diliyorum ve yorumlarıma geçiyorum.

1.ayak: A.çelik idaresinde ilgililerininde iddalı olduğu bu koşuda 4-SPEEDY GUNNER öncelikli yazılması gereken isimdir. Bugün için geri planda kalsada 6-DOWN TOWN güzel hazırlıkları ile sürpriz yapabilir DİKKAT….
2.ayak: Kaliteli isim 8-SAMOTHRAKI ara sonrası mükemmel hazırlandı. Nefes yapmazsa kazanması muhtemeldir. 7-AYBÜKE ve 12-ITABELLUS her an çıkış yapabilecek potansiyele sahip isimler.  Bu 3 isim kapalı kutu olduğundan altılı ganyanı doğru tahmin edebilme açısından burayı kapamak gereklidir. tek bir atı bile dışarda bırakmadan.
3.ayak:  5-DOMANİÇ kazandığı koşudan sonra daha iyi görüntüsü olduğu dillerde dolanıyor. Bir kazanıp bir 3. olan inatçı 1-DİZDAR BEY ise muhakkak yazılmalı.
4.ayak: 2-KOMET‘in geçilmesi yılın sürprizi olur gibi.
5.ayak: Galop niyetine yarış koşan 1-OĞLUM ÇAĞLAR için bu koşuda beklentiler yüksek. 2.liklere son vermesi beklenen 6-ÜMİTLİ yi kuponlara ekleyelim. Favoriler pek güven vermiyor. Dileyenler ekleyebilir hatta kapatabilir burayı.
6.ayak: Uzun zamandır bekleneni veremeyen 4-BİNDOKUZYÜZYEDİ yine yokları oynarsa burası karışık. birbirini geçemeyecek at yok. Form durumu olarak ta öne çıkarılan duyum aldığımız herhangi bir isimde yok.