05.02.2018 Bursa At Yarışı Yorumları ve Süpriz Tüyolar

Bursada yine ilginç sürpriz bilgilere ulaştık.

Bursa koşular hakkında Yorumlarımız


1.ayak: Son etkisiz yarışlarına rağmen eski formuna ulaştığı ve bu koşuda çıkış yapabileceği belirtilen 9-SAFİR KIZ‘a dikkat diyoruz. Kuponlarınızda muhakkak bulundurunuz.  Bu koşuda diğer önerilen safkanımız 4-WEMBLEY FIRTINASI‘dır. Grubunu bulan ve bursaya hedefli gelen safkanın bugün çok iyi koşar.


2.ayak: Bu sezon izmirdeki parlak yarışı ardından tekrar bursaya getirilen 2-İRFAN‘ın ilgilileri bu koşuyu kolay lokma olarak görüyor. Geçe sezonki formunu bulmuş görüntüsünü bu yarışada yansıtırsa kazanması muhtemeldir. Eğerki eksik koşarsa çarşı karışır haberiniz olsun. Tehlikeli bir ayak.


3.ayak: Son sırada şans veriliyor ama 5-ANFIELD bence bu rakiplerle baş edebilecek güçte bir at. Maidenden çıktıktan sonra yeniden toparlandı ve bu yarışa iyi hazırlandığı söyleniyor. 3-HALİLŞAH ve 1-ASLAN ADAM ikiliside form durumları devam ettiği için yazılmalı.


4.ayak: Herkes bu koşuda BOMBACI-ROMEO ikilisiyle bu ayağı geçmeye çalışacak ancak izmirden gelen ve bursa kumunda çok iyi koşan 3-BEYZA SULTAN ihmal edilmemeli. Üstelik sürekli kaliteli atlarla iyi koştuğu için güç kıyaslamasında hiçte aşağı kalır yanı yok.


5.ayak: Aradan sonra çok iyi hazırlandığı gözlerden kaçmayan 2-DEMİRBAŞ için hayi iyi duyumlar aldık. Kazanması muhtemeldir.  Ekürilerin ikiside çok iyi durumda olduğu söylendi. Muhakkak bişeyler yapacaklardır.


6.ayak: En son 1 yıl önce aynı afif kiloyu bulmustu 3-BURAKŞAH. Bugün aprantisine rağmen yazmalıyız. Çünkü form durumu en üst seviyede. Stili rakiplere rağmen bu kilo ile kendini gösterir.  Atasoy bu kilo ile tek yazılması riskli olsada bursada büyük bir kesim yine bu atı tek yazacak. Çok at yazacaksanız egebeyi, gülfem, ışkınat hatta dinçlik yarışı yapacak ola excalıbur dahi yazılıp bomba beklenebilir.


NOT: 5 ŞUBAT 2018 BURSA YARIŞLARI İÇİN 12:50 ‘de konu düzenlemiştir.
Gün içerisinde ulaştığımız farklı bilgileri sizlere aktarmak istiyoruz.
Yukarıdaki yorumlara ilaveten

2.ayakta 4 (Saygon) 5 (Kralınadamı) 10 (Fıratın Öfkesi) kuponlara eklenmeli. Şuanki görüntüleri çok iyiymiş.
3.ayakta büyük bir kesim tarafından 1 (Aslan Adam) banko yazılacakmış.
5.ayakta 4 (Oğlum Ali) kuponlara eklenmeli bugün için sürprize müsait halde olduğu söylendi.

05.02.2018 Bursa At Yarışı Yorumları ve Süpriz Tüyolar” üzerine 2 yorum

  1. Saolasın hocam sayende bursayı tutturdum. Allah razı olsun. Süper yorumlar. 2 gündür takip edıyorum harikasınız siz

  2. Bizi takip ettiğiniz için teşekkür ederiz. Yorumlarımız kıymetlidir, tıpkı siz değerli takipçilerimiz gibi

Bir Cevap Yazın