05.02.2018 Şanlıurfa At Yarışları Yorumları ve Sürpriz Atlar

5 şubat urfa sırası gelen atların yarış kazandığı günde yorumlarımız şöyledir;


1.ayak: 2.KAÇAR FEVZİ koşacağım derse kazanacağı bir grupta start alıyor. 3.ZEMANİ son yarışındaki görüntüsü daha üst gruplarada saldırırım der gibiydi. 4.SIVERDAYS ise ne yapacağı meşhul kalite bir isim. Başka bir duyumumuz olmadığından 3 atla geçilebilir.


2.ayak: 1.SEÇKİNER son yarışında ağır kilodan çok fazla yıpranmadıysa bu koşuyuda sallana sallana kazanacaktır. Kaliteli rakiplerinden formsuz dayı dayı ve adana urfa arasında gitgel yapan junyır sancak’ın yol yorgunluğunu düşünürsek seçkiner banko olarak karşımıza çıkıyor.


3.ayak: Gruptan üstünlüğü bariz olan 7.ORADINARIO için urfada da çok başarılı koşacağı söylentisi var. Ki yarışını yaparsa kazanması doğal olur. Ekürilerden 8.SERSERİ için iyi duyumlar aldık. kuponlarınıza ekleyiniz.  6.MAKTAYMAN ise aynı formunu koruyor.


4.ayak: Bu koşudaki çok cazip atımız 9.MÜGİŞ‘tir. Durumu çok iyi ancak yarışa yansıtma konusunda sorunları vardı. Yarış içerisindeki ufak tefek hatalarını minimize ettiğini öğrendik. Bu koşuda çok iyi koşacaktır.  3.CANANIM ‘dan bugün bomba bekleyen bir kesim var. 11.POWER STAR çok hazır olarak bu yarışa katılacak. 13.VALKIRIA ‘ya jokeyi çok güveniyor. 1.BELLA CAVALLO ise ha bugun ha yarın kazanacağım diye geziniyor sanırım para topluyor tabela içi yarışlarıyla.


5.ayak: Tam karakolluk bir yarış. 9-10 at önerdiler. Kapamak mantıklı olacaktır. İllede önerilen isimleri yazarım yeter derseniz yorum yaparak belirtiniz.


6.ayak: 3.ALTINKAFES  bir iyi bir kötü yarışlarıyla ne yapacağı belirsiz durumdayken banko olarak güvenemeyiz. 2.DEMİRYAYLASI ve 12.KIRIMHANOĞLU bu koşuda iyi koşması beklenen atlar. 1.BAWEPİR sıkı hazırlanmış.  7.GAHTALI  eski formundan uzak olsada her an patlama yapabilir. 6.SİPAN yine hedefli katılıyor.