06 Şubat 2018 Kocaeli Yarış Yorumları ve Sürprizciler

Kocaeli At Yarışı Yorumlarımız ve Edindiğimiz Bilgiler Şöyledir.

1.ayak: 6.LIVIN THE DREAM bu yarışa tam hedefli girecek. Banko olarak değerlendirilebilir. Kazanmamak için direnen 2.BARBO ise güvenilmediği an ters köşe yapabilir.


2.ayak: Formda alt grup atları mı? Yoksa formsuz üst grup atları mı? İşte öyle bir koşu. Buna göre biz at atı geçer kanununa göre haraket etmeliyiz. Takip atlarımızdan 4.ELMASINKIZI her an patlama yapabilir. Zira formunu koruduğunu öğrendik. Üst grup atlarından ise 2.RİO KARNAVALI koşuya iyi hazırlıklarla katılacakmış.  Diğer atlar bütçe meselesidir.  Bütçenize göre doldurabilirsiniz.


3.ayak: 5.YILDIZHAN STAR ilgilileri çantada keklik bir yarış seçmişler ve kocaeline gelmişler. Muhtemelen bu grupta bunu başarması zor olmasa gerek. Bu koşuda çok sürpriz bir isim daha önereceğim. Belki kazanması zor ama hakkında iyi duyumlar aldık. 8.TOVİN bu yarışta sürpriz hanesinde kuponlara eklenebilir.


4.ayak: Ayda 1 koşan 2.ALİŞİR yine güzel hazırlıklarla bu yarışa katılacak. Dinlenmiş ve formda safkan kendi grubunda her zaman ön plandadır. Dolayısıyla bugün için banko olarak değerlendirilebilir.


5.ayak: Son yarışında yanlış tercih yapan 8.SERHASAN bugün için grup sert gelmezse muhakkak iyi işler çıkaracaktır. Kuponlarınızda muhakkak bulundurmanızı şiddetle tavsiye ederiz.


6.ayak: 2.CATCHMEIFYOUCAN süper işlerle istanbuldan geliyor. Kazama özürlü 1.ANATOLIAN STORM‘a i.h.ketme bişeyler katabilirmi göreceğiz. 3.VIHIGHPE üst düzey formunu koruyor.


 

GÜN İÇİNDEN NOTLAR: Yarışseverlerimiz kurgularını oluştururken 1 ve 5. ayaklara çok dikkat etmeleri gerekir. Bu koşular her sonuca açıktır.

*Yıldızlı Bülten Ekibi Olarak Herkese Yıldızlı Bol Şans Diliyoruz*