5 şubat 2018 Wolverhampton İngiltere At Yarışı Yorumları

5 şubat 2018 Wolverhampton İngiltere Yarışı Yorumları ile Tekrar Birlikteyiz.
Yabancı koşu yorumlarında Yurt dışı bahis siteleri, forumlar ve hipodrom çevresinden edinebildiğimiz bilgileri sizlerle paylaşacağız.
NOT: Sadece hakkında duyum alabildiğimiz atları paylaşıyoruz. Şurada neden favori yazılmadı gibi aklınızdan düşünce geçmesin. Hakkında yorum varsa favori sürpriz farketmez burada açıklıyoruz.1.ayak: Yarış saati yaklaştıkça yabancı forumlarda 6-NARALSAIF adı konuşulmaya başlandı. Yakından görebilenler hakkında iyi şeyler söylemiş.  8-SIR LANCELOTT ve 5-PITCH HIGH için ise bu koşuda ilgililerinin beklentilerinin yüksek olduğu haberi var. Bu 3 atı ön planda tutarak handikap class6 yarışında dilediğiniz kadar at ekleyebilirsiniz. 3,10 numaralı atların oransal olarak şansı gözükmüyor.


2.ayak: 1-AL KHAN 15 ocaktaki yarışına sıkı galoplarla hazırlanmış ancak beklenen sonucu alamamıştı. Bugün muhtemelen daha hedefli yarışa katılacaklar ve kazanma ihtimali yüksek bir at. Ekürilerden 10-THE AMBER FORT tıpkı al khan gibi sıkı hazırlanan isimlerden.


3.ayak: 2-ARCANADA Ülkemizde %75 afg çıkmış ancak rakibi 1-MR OWEN ‘da yabancı forumlarda en az onun kadar tutuluyor. Hatta 4-GABRIAL bile yazılmalı ki son yarışında 2-arcanada ile koşup sprinte geç kaldığı için ona yetişememişti.


4.ayak: Oransal olarak Grup 2 ye bölünmüş durumda, 7,2,4,5,8,1 yazarak ufak kupon veya kapatarak büyük kupon yapabilirsiniz. Handikap class6 bir yarış size kalmış.


5.ayak: İngilterede kendini kanıtlamış ünlü bir yorumcu burada 3-GALACTIC SPIRIT ‘in kazanması gerektiğini, ancak 2-CITTA D’ORO ilk yarışında kalitesini gösterebileceğinden rakip olarak değerlendirilmesi lazım diyor.


6.ayak: 3-NAMPARA özellikle akşam saatlerinde hayli dillenmiş durumda. Üstüne yüksek oranda oyunlar çekiyomuş. Cazip tek olarak değerlendirebiliriz. Tek rakibi 2-AVON GREEN olarak gözüküyor. Kazanmakta zorluk çeken isimler birarada olduğu unutulmamalı. Eğer yüksek ikramiye hedefliyorsanız sürprizi burada arayabilirsiniz.

5 şubat 2018 Wolverhampton İngiltere At Yarışı Yorumları” üzerine 2 yorum

  1. Sayin site yorumcilari tesekkur ediyorum sayenizde ilk defa yabanci yarisa kupon yaptim kuponum tuttu. Hic umidim yoktu ama yorumlarinizdaki ictenlige guvendim saolun varolun

  2. Bizi takip edenler kazanmaya devam ediyor. Sizde doğru tercihi bizi takip ederek yaptınız. Kazancınız daim olsun şans yanınızda olsun sayın takipçimiz.

Yorumlar kapalı.