06 Şubat 2018 Adana At Yarışı Yorumları ve Süprizler

*Merhaba bir adana programı ile yine sizlerleyiz. Herkese bol şans*


1.ayak: Aradan sonra eski formuna ulaştığı söylenen 8.FELAROF öncelikle değerlendirilmeli.  Aradığı kısa mesafeye kavuşan 4.MISS LENA  bugün çok koşar dikkat edin. 5.SEYŞELLER kuponların olmazsa olmazıdır zira etkili formu devam ediyor , ayrıca a.kurşun bu safkana extra birşeyler katacaktır. 1.ASİ MERİÇ bu kez daha iddialı olabilir.  Gizli gizli bomba yapmaya hazırlanan 6.BABA MENGİ ‘de kuponlarınızda olsun. Hatta takip listenize yazın yakında patlatabilir. Genel olarak zor bir ilk ayakla karşı karşıyayız.


2.ayak: 3.GENÇALP gruptan üstünlüğünün yanı sıra çok formda olması sebebiyle geçilmesi çok ama çok zor görünüyor.


3.ayak: Bu koşuda neredeyse önerilmeyen at yok. Sadece forever here önerilmedi diğer atlar hakkında çeşitli bilgiler aldık. Hepsi hazır hepsi güçlü. Kapatınız ve rahat seyrediniz. Zira seyir sevki çok güzel bir yarış olacak.


4.ayak: 1.ARROW hakkında iyi duyumlar aldık. İlk koşusunu kazandıktan sonra kendini gösteremeyen safkan bugün için sert rakiplere diş geçirebilecek seviyede olduğu söyleniyor.  Her yerde kazanabilecek kapasitedeki 7.VICTORY PROMISE , ciddi hazırlıkları gözlemlenen 6.VAVENDU, a.çeliğin iyi tanıdığı 4.MATADOR KIZ ve kaliteli kumaş 2.INSOMNIA ile bu yaak geçilebilir.


5.ayak: 2.KOZAN DAĞI çok formda ve kazanması normal sonuç ancak bu koşuda 4.BABA SÖNMEZ‘siz kupon yapmayın derim. Çok iyi koşması bekleniyor bir grup tarafından.


6.ayak: 2.AZRAZEYNEP için Urfadan gelip adanada kazanabileceğini geçen yarıştada söylemiştik. Zira favoriye saldırışını herkes izlemiştir. Spritini yetiştirebilirse daha iyi gruplardada iş yapabilecek güçte. Hışman’ın bu kez atı tanımış olarak sprintini ayarlayacağına ve kazanacağına inanıyoruz. BANKO