7 şubat 2018 Bursa Yarış Yorumları ve Sürpriz atlar

7 şubat adana yarışları ile tekrar birlikteyiz. Gün içinde yeni bilgiler edinirsek bu sayfayı güncelleyeceğiz. Yarış saatine yakın tekrar kontrol etmenizi öneririz. 

1.ayak: Çok zor bir koşu olacak çünkü hiç beklenmedik atlar hakkında ciddi duyumlar aldık. Öte yandan favorilerinde form durumu üst düzey olduğundan ihmal edilmemeliler. Kısaca bu koşuyu kapatmak herkese faydalı olacaktır. Ancak biz yinede duyumlarımızı paylaşalım. İstediğiniz kurguyu siz oluşturun. 4.ASBEY bu sezonki göstermelik yarışından sonra buraya hedefli katılıyor. 5.AZROWSKI doğu illerindeki inişli çıkışlı grafiğini adanada düzeltmek istiyor. Pist koşullarına göre koşan safkan istediğinde büyük bombayı patlatabilecek yetenektedir. 6.FREE POWER  maiden kazandıktan sonra ciddi hazırlıklarıyla bu gruptada kendini gösterecektir. 7.RESURRECTION yarış içerisindeki sorunu çözüldüğünde sonunculuk serisine bir son verebilir. Zira gücünü ispatlayabileceği şartları henüz yakalayamadı. 3.MY HOPE form durumu ortada. Etkili binicisi ile mutlaka iyi koşar.2.KIZIKHAN son yarışında dilbağı işe yaramamıştı. Bugün çıkardılar bakalım ne yapacak. 1.RABİA HANIM ise zor kazanan favorilerden. Hiç sevmem.


2.ayak: 2.BODYGUARD HERO güçlü orjini ile hemen göze çarpıyor. Hipodrom çevres gören herkes tek yazmak isteyecektir. İşte at yarışının cazibesi burada başlıyor. Mantıken banko olabilir ama okadar ara sonrası ne kadar hazır olursa olsun riskli banko olur.  Mesela aynı şekilde ara veren 6.FAST FEET ‘ta bu koşuda iddialı olabilir. 7.HİLTİ ve 8.İLHAMIM ‘da bu koşuda iyi koşması beklenen isimler.3.BREAK POINT  ‘in formda olması kuponlara güven hissi veriyor.


3.ayak: 2.BOĞAZLI son günlerde çalışmalarını hızlandırıp bu koşuyu mutlaka kazanma hedefindeler. Bu grupta bunu başarmaya yakınlar. Cazip banko olarak değerlendirilebilir. Kazanırsa yildizlibulten.com okurlarına sürpriz olmayacak. Rakip yazanlar öncelikle 6.MARUF TAY muhakkak yazsın. Sonra diğer atlar.


4.ayak:1.BATMANASLANI ‘nın gümbürgümbürü geçeceğini belirtmiştik. Bazı kişiler gümbürgümbür eksik koştu dedi ancak durum öyle değil. Batmanaslanı gücünü idareli kullandığı her yarışta bende varım der. Biz yine batmanaslanı’nı bi tık önde görüyoruz. 3.GÜMBÜRGÜMBÜR  ise ö.yıldırım sayesinde belki kendini affettirebilir.


5.ayak: 2.COOGER süratli bi yarış bulunca etkili sprintini gösterdi. Bugünde çok ciddi hazırlıkları var fakat yarışın gidişattı açısından banko önermek riskli olur. Temposuna uygun binicisiyle 1.BEDWULF çok şanslı.  Güçlü 3.FRATELLI ve bursa kumunu seven 4.SUHARRY ihmal edilmemeli.


6.ayak: 1.ESTERGON normalde uzuncu ancak ilgililer kısada’da etkili koşabileceğini düşündüler. Kazanma ihtimali olmasa bu koşuya sokmazlardı. 3.ALTINBEŞİK mükemmel idman durumuyla muhakkak yazılmalı. Binici önerisi olan 4.ARCHMAN takip listenizde olsun.GÜN İÇİNDEN NOTLAR:  saat- 11:50

3.MY HOPE için kazanır sinyalleri geldi. 
7.HİLTİ
ilgilileri bu koşuda çok iddialılar.
3.ayakta bir kesim 1,2 dışına çıkmaz diyor.