8 Şubat 2018 İzmir Yarış Yorumları ve Sürpriz Atlar

Merhaba,
8 şubat izmir yarışlarında duyumlarımız ve bilgilerimizi bu sayfada paylaşıyoruz.
Gün içinde yeni bilgiler edindiğimizde bu sayfayı güncelleyeceğiz.
Lütfen yarış saatine yakın tekrar kontrol ediniz.


1.ayak: 1.CONTRELE TEMPS ilk koşusundan sonra çok çok daha iyi duruma geldiği söyleniyor. İlk koşusundada güveniliyordu fakat bekleneni verememişti. Bugün daha iddialı koşacaktır. 8.STORM THE BEACH pist koşullarına uyum sağladığında çok rahat yarışlar kazandığını göreceğiz. Kesinlikle kuponlarınızda olsun.  9.STRABON ciddi hazırlandığı bu koşuda ilgililerinin beklentileri hayli yüksek. Pedirgi uzmanı bir arkadaşımız ise koşudaki tüm isimlerin birbirine denk olduğundan sürpriz sonuçların doğal olacağını belirtti.


2.ayak: 2.DİLEĞİM daha iyi olduğu orta mesafeli bu koşuya hedeflenerek hazırlandı. 4.KAÇAKKIZ için ise aranın iyi geldiği ve bundan sonra çok koşması beklendiği belirtildi. Bu yarışta dinçlikle ne yapabilir göreceğiz. Başarılı olamasa dahi takip listenize alın bi sonraki yarış kazanma ihtimali çok yüksek.


3.ayak: 4.SUN BURN ara sonrası kolay bir yarış kazandı. Bizde tek olarak değerlendirmiştik. Bugünde kazanma ihtimali yüksek bir koşu seçmiş kendine. Lakin dinçlik yarışından etkilenme ihtimalinden dolayı yanına sıkı hazırlıktan geçen 1.BULLET PROOF öneriyoruz.


4.ayak: 1-3 Ekürilerin ikiside iyi olduğu bilgisini aldık. Yanlarına at sokmadan bitirme ihtimalleride yüksek.


5.ayak: Önerilen 8-9 at oldu, favori ve en sürpriz at dahil hepsi yapılması gereken bir koşu.


6.ayak: Bildiğiniz gibi sson yarışında 2.MİLYONER bizim bankomuzdu. Maidenden sürpriz bir şekilde çıktığını zannedenler bu koşuda yazmamak gibi hataya kapılabilirler. Evet rakipler sert gözükebilir ama milyoner de kaliteli bir isim. Çalışmaları ve duyumlar neticesinde 3.GOLDEN KING ve 4.KÜÇÜK ERAY son ayağa yazılabilecek isimler.



GÜN İÇİNDEN NOTLAR
1.ayak: 5-Haşimoğlu ve 9-Strabon rakiplerinden daha hazır oldukları gözlemlendi.
2.ayak: 6-Palermo’dan çok etkili bir yarış bekleyen bir grup var.
3.ayak: 4-Sun burn nasıl diye sorduk, dinçlikte etkilenmez merak etme dediler 🙂
4.ayak: Eküriler hazır ama rakiplerininde ciddi hazırlıktan geçtiği ve hemen hepsinin kazanma şansı olduğunu söylediler.

8 Şubat 2018 İzmir Yarış Yorumları ve Sürpriz Atlar” üzerine 4 yorum

  1. Yazınızı okuyorum hergünburadan ilginç yorumlarınızı takip ediyorum valla dünkü ilk ayak 7 yorumunuz sonrası şaşırmıştım. Bugunde palermoyu tek bıraktım ve son ayaktski 4 numarayı siz olmasanız hiç yazmazdım .şimdi tutturdum sayenizde teşşkkür ediyorum ben mahmut bursadan selamlar.

  2. Siz değerli takipçilerimiz güzel yorumlarınız oldukça bizde duyumlarımızı ayneen paylaşmaya devam edeceğiz. Tutturmanıza sevindik.

  3. Teşekkür ederiz dursun bey. bugün sitemiz için çok kolay oldu izmir diyebiliriz. 2 TL yede tutturan var 50 tl yede tutturan takipçilerimiz var.

Yorumlar kapalı.