08 Şubat 2018 Chelmsford City Yarış Yorumları ve Bilgiler

1.ayak: Her ne kadar son saatlerde 6-BELOVED KNIGHT oran düşürüp favori hanesine yerleşsede yaptığımız inceleme sonucunda birbirinden vasat atlar olduğunu ve her zaman birbirini geçebilecek kapasitede olduklarını gördük. Oransal olarak 6,4,8,7,9,10 sıralaması ön planda.


2.ayak: 1-FAREEQ Son yarışını kazanırken dinç görüntüsü bugünde etkili koşacağının sinyallerini vermişti. Erken toparlanamayan rakipleri bulmuşken bugünde kazanması sitemiz için doğal sonuç olacaktır.


3.ayak: 9-MONARCH MAID bir grubun üstüne hayli oyun oynadığı bir at. Belliki çok güveniyorlar bugün. Ya tek ya hepsi’lik bir koşu.


4.ayak: 4-ASCOT DAY, 5-HUMAN NATURE ve 9-SHAMSHON çalışmalarında iyi görünen atlar. Ancak rakipleride hayli güçlü ve bu koşuyuda kapatmadan geçmek zor olacak gibi.


5.ayak: Burada 5-SUGAR COATING %50 afg çıkmıs ama yabancılarda 3-POETIC IMAGINATION önde ve 2-ANGEL OF THE SOUTH ‘te çok güvenilen bir isim. Dolayısıyla 3 atı ayırmamanız hatta ayırmanız gerekirse 3 numarayı l.morris ayrıcalığı ile tek deneyebilirsiniz.


6.ayak: 1-SAMPHIRE COAST önü kapanmadığı her yarışta güzel sprint atıyor ve bugunde az atlı koşuda rahat sprint atacaktır. Tek sıkıntı çekeceği nokta yarışın ağır tempoda gitmesi olacaktır. Böyle bir senaryoda öne çıkacak atı bulamadığımızdan koşuyu kapatmak gerekir. Ya tek ya hepsi’lik bir koşu daha.

Chelmsford city yarışları için altılı kuponumuza BURADAN bakabilirsiniz.