8 Şubat 2018 Dubai Meydan Yarış Yorumları “Ünlü yorumcudan”

1.ayak: Ekürilerden 4-MONTSARRAT ilgililerinin yüksek çabasıyla buraya kazanmaya geldiği aktarıldı. 3-GALVANIZE ise son yarışını galop niyetine koşup burayı hedefledi. 11-9-6 sıralaması diğer önerilenler.


2.ayak: 4-MUARRAB grubun en formda atı ancak kaliteli otoriteler 1,2,4,6 arasında sıkı bir çekişme ile yarışın fotoda biteceğini düşünüyor.


3.ayak: 1-IT THE BID  her ne kadar favori olup favoriliğini hak etsede siz yanına 5-DUTCH MASTERPIECE ekleyin ve rahat izleyin derim.


4.ayak: 6-HEAVY METAL çok kaliteli bir at. Buradaki ciddi rakibi THUNDER SNOW ‘u son yarışında geride bırakırken rakibini hiçbir şekilde yanına yaklaştırmadı. Bugün yine benzer bir yarış olacağını düşünüyorum. Banko olarak değerlendirilebilir.


5.ayak: 20 at koşuyor ve 4 tanesi yarıştan çıkacak. Muhtemelen başka çıkan atlarda olabilir. 16-ZAMAN 190 gündür koşmadığı halde yabancı forumlarda çok ön planda tutuluyor. Rakip ararım derseniz koşu çok karışık.


6.ayak: beş eküri birbirine rakip olarak koşuya katılıyor. Birbirinden kaliteli. Geleneksel olarak son ayağı mavi forma kazanma ihtimali yüksek. Ancak ben bu koşuda 11-BORN TO BE ALIVE siz kupon yapmanızı istemiyorum. Bu sezonki ilk yarışında kendini gösterememişti. Bu yarışta çok daha iddialılar. Ülkemizdeki AFG oranı şuan %2 lerde dolayısıyla gelirse birçok kuponu yırttırabilir.“Yıldızlı Bülten ekibi olarak oluşturduğumuz altılı şablonuna BURADAN ulaşabilrisiniz.”