8 Şubat Şanlıurfa At Yarışları Yorumları

8 şubat şanlıurfa yarışlarında sırası gelenlerin kazandığı bir programla daha birlikteyiz.


1.ayak: Zor bir yarışlar urfa programı başlıyor. Bu koşuda ciddi anlamda önerilen bir at olmadı ama sadece sanibela fırtınası ve teksima’nın form durumunda sıçrama olduğunu belirttiler. Koşuya yansıtırlarmı orasını bilemeyiz. Genel anlamda karışık bir koşu olduğu için altılı ganyan önerisi bu koşu HEPSİ yapılmalıdır.


2.ayak: İyi koşup kazanamayan ya da kazanmayan 2.ARASIM yine kendini her ihtimale karşı yazdırıyor ve tek de bıraktırmıyor. Kazanmak istemeyen bir atı nasıl tek yazasın ki.  Gücünü henüz yansıtamayan 5-BEG, bugün iddialı koşuya katılan 6-BORMOS, Yine iyi koşacak 12- MAYDO HAN, bugündü yarındı derken arasım gibi bir türlü kazanamayan 13-ÖKSÜZÜM ihmal edilmemeli. 1-AF ETMEZ ise ilk defa bugün için ciddi tutulduğu gözlemlendi.


3.ayak: 5-AZADAĞA ‘nın yine kazanabileceği şartlar oluşmuş durumda. Adanaya gittikten sonra değişen 15-DERVİŞDAYI bugün rahat bile kazanabilir. 6-BİLEKKAYA yazılmadığında ceza kesen isimlerden. 4-CEVHER kalite kumaş olarak yazılmalı. 1-KAZAZEDE ise koşacağım derse fotoya kendini atar ama kilo problemi yaşıyor. Bu safkanı 50 kilo her grupta yazabiliriz. 2-CANDOSTUM ihmal edilmemeli.


4.ayak: 5-BÜREBEY ‘in bu kez işi sıkı tutacağı ve bu grubu geçeceği konuşuluyor


5.ayak: 1-ZEUS yine çok iyi hazırlanarak bu koşuya katılacak. Dün kazandı bugün kazanamaz gibi düşünceler urfada işlemez. Biz günün teki olarak değerlendireceğiz. Aslında buna sebep olan programın zorluk derecesidir.


6.ayak: 3.MAN ON FIRE ‘ı mesafesinde geçmek çok zor heleki bu formuyla. Ancak ağır kilosuna rağmen bugün için sürpriz yapabileceği konuşulan mesafenin etkili isimlerinden 1.GOLDEN FOOT  ve kazanam becerisinin farkına varan formda 4.DELİ İMPARATOR kuponlarda yerini almalı diyoruz.Sizlerde yorumlarınızda kendi fikirlerinizi ve tahminlerinizi paylaşabilirsiniz.