9 şubat 2018 Kocaeli Altılı Tahminleri ve Sürpriz Atlarla Detaylı Yorumlar

Gün içinde yeni bilgiler edindikçe konu güncellenebilir. Yarış saatine yakın tekrar kontrol etmenizde fayda var. 

1.ayak: 12-SEVDA TÜRKÜSÜ önceki yarışındada belirttiğimiz gibi ara sonrası dinçlikle çok etkili koşabilir demiştik. Zira önü kapanmasa kazanması muhtemeldi. Bugün için aynı formunu koruduğunu öğredik. Uzun zamandır maiden kapısında bekleyen bir türlü kazanmayı beceremeyen 13.ŞERİFEBACI bu koşuya ciddi hazırlanmış. İhmal etmeyiniz. 6.HABERLİ ilk yarışında fazla sıkıştırılmadan bir yarış gösterildi. Bu yarışa ciddi hazırlanan tay kuponları yırttırabilir DİKKAT…!


2.ayak: Çok bomba bir ismin çok ciddi hazırlıktan geçip bu koşuya katıldığını öğrendik. Kazanırsa sitemiz için kolay bizi takip etmeyenler için eşşek gelmiş dedirtecek. Bu isim8.LA BOHEME ‘dir. Bunun yanında yine sürpriz bir isim olan urfa jokeyli 9.GARNET‘te iddialı olabilecek seviyeye gelmiş. Eğer cankuzey tarafından fazla sıkıştırılmaz ve idareli sürülürse 15.KUSHIMOTO ‘da büyük sürprize imza atabilir. Gücü sınırlı olsada şartları oturan bir yarışta kazanmasını bilecektir.


3.ayak: 2-MAZARAT, 3-BATI SİHİRBAZI, 5-WINNER FACE arasında geçmesi muhtemel bir koşu.


4.ayak: 1-MY FREEDOM iyi güzel kazanıyor da bu koşuda tek yazılmamalı. 3-BRAVE AZUR, 5-MONTANA ile birlikte maidenden yeni çıkan ama formunu dahada arttıran 6-THREE CASTELS kuponlara eklenmeli. Yine sürpriz yaparsa şaşırmamalı.


5.ayak: Ara sonrası kazanan 3.BAYDARŞAH bundan etkilenmemiş olsa tek yazılabilir. Zorlanarak kazandığı için bugün banko olarak güvenemeyeceğiz. Özellikle önde 5-EMBİR HAN gibi dirençli bi at varken. 1.ARZAK ve6.MERTADAM da kuponlara dahil edilmeli.


6.ayak: 3-OVA KARTALI koşuya bakar bakmaz göze çarpan kaliteli isim. Bugün çoğu kişide tek olacak. Muhtemelen de kazanacak.  Ancak sık koşmasının yan etkilerini bu koşusunda yaşayabilecek olması ekibimizi düşündürdü ve rakip aramaya karar verdik. Kazanma konusunda sıkıntı çeken 5.JİMFED ara sonrası koşuya sağlıklı katılacağı belirtildi. 4-BEYNAM sürpriz yaptıktan sonra sert grupta iyi koşup daha ilerilere gidebileceğini gösterdi. Bugün neden olmasın. Kumu eksik gibi olsada geçen yılki formunu aratan 2-SERKAN BEY ‘in hazır olduğu duyumlarını aldık. İstediği yarış şartlarını burada bulabilecek 11-CRASSUS ihmal edilmemeli.GÜN İÇİNDEN NOTLAR:
2.ayakta: 3,5,7,11,12 numaralı atlar sabah saatlerinde çok dinç ve hazır görünen isimler. Kuponlarınıza ekleyin.
3.ayakta: Bir grup 3,5 arasında sıkı bi çekişme olacağını konusuyor.