10 Şubat 2018 Adana At Yarışı Yorumları ve Bülten

1.ayak: 1. KIZILTUĞ neredeyse her hafta koşuyor ve kazanma karakteri düşük bir at. Buna rağmen bugün çok şanslı çünkü daha sert rakiplerle mücadele edip başarılı sonuçlar elde etti. Kazanma karakteride olsa bu grupta banko önerebilirdik ancak yanına rakip yazmak durumundayız. Hışman ile çok etkili olacağı düşünülen 2. BOLVADİN  , İyi formunu sürdüren 3. BOZDAĞ EFESİ , çalışmalarını yarışlara yansıtamayan ancak bugün için grubun müsait oluşu ile 5. KADHAN ve mesafesinde her gruba kafa tutabilecek 6. SEDATBEY kuponlarda olmalı.


2.ayak: Bu kez çok daha hazırlıklı yarışa katılan 7. FAHRONİ bizim net favorimiz. Bir türlü kazanmayı beceremeyen tecrübeli tay 2. BIG BET bugün etkili koşabilir, Uzun aradan sonra sorunları halledilen 6. COYOTE FLY kalitedir ve çok koşar dikkat, 8. HIGH PRESSURE bir grubun çok tuttuğu isim. 10. RENOWN a.çelik tercihi ile şansını deneyecek.


3.ayak: Tehlikeli bir koşu olduğundan çok at yazılması gerektiğini düşünüyoruz. Favorilerden Ard arda kazanan çelikkalkanın kilo aldı, kazanma özürlü moskova ateşinin takı değişiklikleriyle sorunlarına çare arıyor, Rakip olarak ise olmaz diyebileceğimiz hiçbir at yok. Dolayısıyla bu koşu HEPSİ.


4.ayak: 4. FİRİKYA Hep bi geçilecek at buluyor fakat geçildiği atlarda hep üst düzey isimler. Bugün grupta hayli sivrilmiş durumda. Yanındaki rakibe yaklaşmadan dışarrılardan sprinte başlarsa rahat kazanmasını bekliyoruz fakat olurda kazanma konusunda öndeki atı atlayamama durumu gerçekleşirse bizce 2 rakibi var. 1. BAŞPEHLİVAN , 2. BİLDENHAN .


5.ayak: Bu kez çok daha hazırlıklı yarışa katılacak olan 5. MY TITANIUM öncelikli yazılmalı. 2. NOBEL PRINCESS ilgilileri kazanmayacağımız yarışa girmeyiz diyorlar. 3. ENDLESS POWER gizliden gizliden sürpriz hazırlıklarındalar.  6. LUSINGA  son yarışında hazır olduğunu gösterdi.


6.ayak: Hipodrom çevresinde 6. DORTMUNT  çok ön planda geldi . 11. SUPER MARIO ise bir grubun banko olacağını düşündüğü isim. 2. ARUV BALA ve 3. DEAN  kuponlarda bulundurulsun diye uyarı niteliğinde bilgi edindik.