10 Şubat 2018 Wolverhampton Yarış Yorumları ve Banko

1.ayak: 1. Kadrızzı son yarışında fazlaca üzerine gidilmedi. İlgilileri bugün için bir tık alt grupta kazanmaya geldiklerini belirttiler. 9. Clement ise grubun pasif atlarından ama çok formda olduğunu belirtmemizde fayda var. 2. Rıght Actıon rahat kazandığı yarış sonrası son yarışında hiç mücadeleye dahil olmadan fazla zorlanmadı. Grup bu safkan için uygun olduğundan mutlaka yazınız. İstediğinde teşviğe anında cevap verebilen bir at her koşulda yazılmalıdır.


2.ayak: 1. Bezos birhayli ön planda değerlendiriliyor ülkemizde. Ancak o kadarda güvenilecek bir yapıya kaliteye sahip değil. Özellikle 5. Laytown ‘dan çok etkili bir yarış bekleyen gruplar var. 4. Chasıng Dıamonds ilk yarışında çıktığı gibi bitirme ihtimali var. 2. Zapateado binicisi idare edebilirse etkili olur, zira sahada dolaşma huyu var.


3.ayak: Kazanma özürlü 5 numarayı ülkemizde %50 afg yapmışlar. Tek yazmayı düşünmeyin derim. Zira 6. Pılgrım Soul şuan yabancı forumlarda çok tutulan bir isim. 3. Rıver Glades, 1. Banksy’S Art, 7. Sophıe Gray ve 5. Heather Lark daha sonra değerlendirilmeli.


4.ayak: 5. Atletıco buradaki tek ciddi rakip olarak gösterilen 2 numaranın çok zor sprinte kalktığı için bizce yetişemeden atletico yarışı çalmış olacaktır. BANKO


5.ayak: 1,2,3,4,7 numaralı atlar yabancı forumlarda eşit şans verilmiş ve bunlar arasından kesinlikle bir birinci çıkacağı söylentiler arasındadır.


6.ayak: 10. Ravenhoe temposunu virajdan sonrada koruyabilirse fotoya kadar direnebilecek kabiliyette bir isim. Kendisini tanıyan binicisi idaresinde bunu başarmaya çok yakın.