11 Şubat 2018 İzmir At Yarışları Sürpriz Tüyolar ve 2 Sağlam Banko

11 Şubat İzmir At Yarışları Hakkında Soru Görüş Ve Önerilerinizi Yorum Yap Kısmından Bize bildirebilirsiniz.
Her gün her koşu porgramında at sorabilir atlar hakkında bilgi isteyebilir veya tuttuğunuz atları paylaşabilirsiniz.1.ayak: Güne cazip bir banko adayı ile başlayabiliriz. 5.GAZANFER son yarışını hiç üzülmeden tamamladı. Kazandığı yarıştan sonra orası ağır geleceğini biliyordur. Şuan formu üst düzeyde ve denk rakiplerle mücadele edecek. Kazanmaması için hiçbir sebep yok. 8.HASPOLAT ve 9.TORUNUM BULUT bugün veya yakın zamanda bomba patlatma kapasitesine sahip isimlerdir.


2.ayak: Takıları çıkarılan 8.NICE SUN izmir’de büyük altılılarda dahi banko olarak düşünülen bir tay konumunda. Gruptan fazlasıyla sivrildiği hemen herkesin görüşü.


3.ayak: Hemen her at hakkında iyi şeyler söyleniyor. 4.MUHRİP bugün çok koşacak. 1.SELDANINOĞLU‘na grup çok müsait ve formunu koruyor. 3.KIRTOPRAK ve 6.FANİZAN ciddi hazırlıktan geçtiler. 2.AKARNEJAT ara sonrası yarışlarını gördü ve bugün daha hazır şekilde yarışa girecek. Unutulduğunda ceza kesen 5.SONKALELİM ihmal edilmemeli.


4.ayak: Kazanacaksa genelde burun boyunla heycan yaptıran 5.PATRONİÇE yine cidi hazırlıklarla gireceği bu koşuda çok şanslı. Ancak kazanma karakterine güven olmadığından rakip yazmak gerekecek. 3.MADRABAZ ve 1.AĞAPERSEN‘den biri sonlarda patroniçe ile mücadeleye girebilir.


5.ayak: Gruptan üstünlüğü ve şuanki form durumu ile çok net bir bankodur 2.KIZIL GÜNEŞ


6.ayak: Ciddi sürprizlerin çıkabileceği bir koşu. 8.KEKEÇ BEY yarış kolluyor. Urfadan gelecek olan 17.CABUREFESİ ‘ne dikkat. Gücünü henüz yansıtamadı ama pist koşullarına uyum sağlarsa ciddi bi sürpriz gelebilir. 1.CANIM MİRA ,5.VASEEM, 9.TUMBULEFE bu yarış için iddialı olan isimler. Neredeyse önerilmeyen at yok. Bütçesi olan kapatmalı.GÜN İÇİNDEN NOTLAR:

İlk ayak için hangi atı yazmazsanız o gelir yorumu yapıldı.
İkinci ayak 8 – NICE SUN geçilmez tutuluyor şirinyerde.
Dördüncü ayak Madrabaz dinçlikle mükemmel koşacakmış dikkat.
Altıncı ayakta 13 – DEDEÇAM şirinyerde bir grubun sürdirek teki konumunda.

11 Şubat 2018 İzmir At Yarışları Sürpriz Tüyolar ve 2 Sağlam Banko” üzerine 3 yorum

  1. PATRONİÇE grubun en formda en hazır atıdır. Zor kazanan bir at olmasaydı yılın bankosu olarak önerebilirdik. Madrabaz ara sonrası dinçlikle çok etkili koşacak duyumlarını aldık. Dolayısıyla 2 atı ayırmamak gerekir.

  2. Valla iyki okumusum burayi yoksa ilk ayaktan gümlüyordum. Iyki varsınız

Yorumlar kapalı.