11 Şubat 2018 Gulfstream Park Horse Racing Yorumlar

11 Şubat Gulfstream At Yarışları Hakkında Soru Görüş Ve Önerilerinizi Yorum Yap Kısmından Bize bildirebilirsiniz.
Her gün her koşu porgramında at sorabilir atlar hakkında bilgi isteyebilir veya tuttuğunuz atları paylaşabilirsiniz. 

1.ayak: 7- Ovetchkin Jagr Maiden yarışına farklı bir idman programı ile hazırlandığından sürpriz yapabilir.   5-King Wildcat çalışmalarındaki çok formda görüntüsü ile şanslı diğer isim. 3-Tony Tomato ilk yarışında fazla sıkıştırılmadı. Aynı binicisi idaresinde daha yukarıları hedefliyor. 1-Steve’s Sonata kalite olarak iyi bir soydan geldiği bahsediliyor. Kuponlarda bulunsun.


2.ayak: 5-Coquivacoa son yarışında çok güçlü rakibine geçilmişti. Çok formda oluşu ve grubun uygun uyguluğu ön planda değerledirilebilir. Tek ciddi rakip olarak çok kaliteli ve formda 8-First Distinction öneriyoruz.


3.ayak: Kazanma karakteri yüksek olan carlıno bu kez çok sert bi gruba çıkıyor. Yinede seri sprinti ile bu rakipleri avlayabilir ancak grup gerçekten çok kaliteli atlardan oluşuyor ve kazanma karakterleri düşük olduğundan gününde olanın kazanacağı bi yarış olacak diyoruz.


4.ayak: Hiç koşmamış taylardan 1-Divide ve 3-Sniper Kitten hakkında olumlu yorumlar var.  İlk yarışında koşuya dahil olamadan dağılan 7-Yesus Star bugün daha etkili koşacaktır. Bütçesi olan kapatmalıdır.


5.ayak: Hangi atın neden kazanamayacağını araştırdık. Hemen hepsinin eksik yanları var. Bu koşu 1,5,6,9,3,4,2 sıralaması ile yazılmalı.


6.ayak: 5-Hedge Fund çok uzun aradan sora bu yarışa katılıyor. Rakiplerinden 2 gömlek üstün olduğu söyleniyor. Aradan etkilenmezse muhtemelen rahat kazanır.