12 Şubat 2018 Bursa At Yarışı Programı ve Yorumlar

12 Şubat BursaAt Yarışları Hakkında Soru Görüş Ve Önerilerinizi Yorum Yap Kısmından Bize bildirebilirsiniz.
Her gün her koşu porgramında at sorabilir atlar hakkında bilgi isteyebilir veya tuttuğunuz atları paylaşabilirsiniz. 

1.ayak: Binicisine kavuşan 4.BOĞAZLI artık gücünü tam olarak gösterebileceği bir yarışta start alıyor. Bizce tek rakibi maiden’den yeni çıkan 8.KADİRKAAN olur. Maidenden çıkarken ki görüntüsü safkanın sorunları halledildiğini işaret ediyor.


2.ayak: Haftada bir çok sık koşmasına rağmen bu yarıştaki gidişat avantajı ile ön plana çıkaracağımız isim 7.PANAMA‘dır. Eğer yarış panama’nın lehine seyretmezse bu kez devreye seri sprintiyle 6.ERTECİMER girecektir. Grup genelde kazanma özürlü isimlerden oluştuğundan bu ayağı sağlam geçmeniz önerilir.


3.ayak: Kazanmakta zorlanan ama ilk defa bu kadar sağlam işlerle yarışa girecek olan 4.AMAZING LOVE öncelikli değerlendirin.


4.ayak: 1.SUMEL HAN bu mesafede bu kilolarla bu rakiplere geçilecek gibi bir hali yok. Üst düzey formu ile BANKO olarak değerlendirebilirsiniz.


5.ayak: 1-ÇERKEZRAMO ve 11-KIR ZAHİDE idman pistinden hazır olduğu aktarılan isimler. Bu koşu için gün içinde bilgi edinebilirsek buradan paylaşacağız.


6.ayak: 2.DOCTOR HOUSE bursadan tek önerilen bir isim. Ya kazanır ya sonuncu olur şeklinde bir söyleşimiz oldu. 5.NEW TRANSATLANTIC ciddi rakip. Henüz gücünü yansıtamayan 13.SUPER ALP sorunları halledilmiş ve bugün koşarım derse kuponları yırttırabilir dikkat.


GÜN İÇİNDEN NOTLAR
1.ayak: 3-MARUF TAY grubun kaliteli ismi ve ilgilileri iddialı cümleler kurmuş.
3.ayak: 4AMAZING LOVE yıldızlı bülten ekibimizin BANKO önerisidir.
4.ayak: 4-KAYA LOGOSU bugün harika görüntüsüyle üzerine koyarak buraya geldiği ve sümel han’ı çok zorlayacağı konuşuluyor. imkanı olan bu atıda eklesin kuponlarına.
5.ayak: 7-TARANTULA ve 10-BURUK SULTAN koşuda sürpriz beklenen isimler. 
6.ayak: 6-AKHTAMAR kazanamama sorunu çözdükleri belirtildi.

12 Şubat 2018 Bursa At Yarışı Programı ve Yorumlar” üzerine 5 yorum

  1. Usta son ayak superalp gelirse kupon mupon kalmaz ya. Afg %2 de şuan. İnş gelir

  2. Kardeş gün içinden son bilgiler kaçta yayınlanır, altılı kuracazda onu bekliyorum

  3. Gün içinden notlarımız saat 13:30 gibi yayımlanır. Bilgileri beklemeniz sizin yararınıza olacaktır. Çünkü son dakika gelişmeleri sonucu çok etkiliyor. Bir atın yarış günü ahır görüntüsü bile sonuca giden yolda bize ışık tutar.

Yorumlar kapalı.