12 Şubat 2018 Şanlıurfa At Yarışı Bülten ve Sürpriz Yorumları

12 Şubat Şanlıurfa Yarışları Hakkında Soru Görüş Ve Önerilerinizi Yorum Yap Kısmından Bize bildirebilirsiniz.
Her gün her koşu porgramında at sorabilir atlar hakkında bilgi isteyebilir veya tuttuğunuz atları paylaşabilirsiniz.


1.ayak: 4.ATAKAN YELİ En az ekürisi kadar formda ve bu koşuda pist çevresinden edinebildiğimiz bilgilere göre ekürilerin ikili yapma ihtimalleri çok yüksekmiş. Ciddi rakipleri kilo almışken bu form durumu ile fırsatı geri çevirmeyeceklerdir. BANKO


2.ayak: 9.ÜNLÜ BABA için çantada keklik yarış diyebiliriz. Adanada umduğunu bulamayıp urfaya gelen safkan bu yarışta hata yapmayacaktır.


3.ayak: Burada sürpriz bir ismi ön planda önereceğiz. Aprantisine rağmen 6-MAŞUKYİĞİDİ ön grupta yıpranmayıp sprinte zamanı kalırsa fotoya kendini önde atabilir. Kuponlarınızda ön sırada yer alsın diyoruz. Uzun zamandır iyi koşup kazanamayan birçok at var bu koşuda. 10.TEKARSLAN, 11.SİGORTACI KIZI , 1.AVZER , 5.GÖKHABER , 13.YOLSENİN sırasıyla değerlendirilmeli.


4.ayak: Ekürilerden 2.İSORÜZGARI bugün için çok koşacakmış. 1.AKERSAN geçen yarış hafife aldığı için az kalsın kaybediyordu. Bugün daha ciddi koşacaktır. 6.ÖZALAK kalite olarak bu grupta ilk ikiye girer. mutlaka kuponlarda olsun zira çok hazır yarışa katılıyor. Koşacağım derse 3.SATANHAN ve sert gruplara çarpılan 4.BOZBEY yazılmalı.


5.ayak: 2.YEŞİLTAŞ önde boş kalacağı bir yarışı kazanacağı belliydi. Ki aynı şartları yine bulursa yine kazanır. 4.ŞEVALABLA , 12.YEMCİREŞİT, 6.BÜYÜK BEREN sonraki şanslı isimler.


6.ayak: 3.BABA ABDULLAH igilileri gücünü gösterebileceği grubu seçtiler sonunda. Mutlaka iyi koşar. 7.ÖZDEMİR adanadan çok iyi geliyor.


 

12 Şubat 2018 Şanlıurfa At Yarışı Bülten ve Sürpriz Yorumları” üzerine bir yorum

  1. Bugün urfayada oynıcam sizin thminlerle. Çok başarılısınız bide ücretsiz verıonuz helal olsun

Yorumlar kapalı.