13 Şubat 2018 Kocaeli At Yarışı Yorumları Ücretsiz

13 Şubat Kocaeli At Yarışları Hakkında Soru Görüş Ve Önerilerinizi Yorum Yap Kısmından Bize bildirebilirsiniz.
Her gün her koşu porgramında at sorabilir atlar hakkında bilgi isteyebilir veya tuttuğunuz atları paylaşabilirsiniz.


1.ayak: İstanbulda beklenen yarışlarını yapamayan 6.ROYAL CAPUCINO tekrar başarılı olduğu pistte kazanmaya geliyor. Kısa bir aradan sonra sıkı hazırlandığı duyumlarını aldığımız 3.BÜYÜK BEYAZ ihmal edilmemeli. Ve tabiki mesafesinde 1.RÜZGAR GOLD kuponlara eklenmeli.


2.ayak: Aradan sonra çok etkili koşan 2-GOGO koşu günü muhakkak çok oynanacaktır. Gogo’nun ara sonrası yarışında yorulma ihtimaline karşı en ciddi rakip olarak Aynı yarışın 3.sü 7.SALTBAE yazalım. Bu koşudaki diğer rakiplerinin çoğu sorun yaşamış ve bir müddet ara vermiş isimler. Bazıları zaten formsuz olacak. Az sayıda galopla yarışa girenler var. Çalışmalar berbat ötesi. Yani gogo kötü koşarsa karışabilecek bir ayak.


3.ayak: 2.ÖZİLHAN grubun üstünde kalitesiyle kolay kazanabilir ancak bu grupta tüm safkanların mesafe sorunu var. Dolayısıyla önlerde yer tutacak ciğerli bir at koşuyu kazanabilir. Ya tek ya Hepsi’lik bi koşu.


4.ayak: 9.YILMABAŞAR yine çok formda ve yine sürdirek banko konumunda olacak herkesin. Bu koşuda bir 5.EGEBEYİ var ki boş kaldığında inatçılığı herkese yeter. Bugün cermi khan tarafından çok sıkıştırılmaz ise çıktığı gibi bitirebilir.


5.ayak: 6.SİNKIZI sinsi sinsi sürpriz peşindeler. Son yarışında fazla üzülmeyip burayı hedeflediklerini öğrendik. 2.KOMSHU içinde ilgilileri iddialı cümleler kurmuş ve kazanmaya geliyoruz kocaeline demişler.


6.ayak: Bursada hazırlanıp kocaelinde yarışa katılacak olan çok sürpriz konumdaki 12.PORSUK BEYİ yıldızlı bülten ekibimizin favorisidir. Grup serttir diye düşünmeyin beklenen yarışını yaparsa kazanması zor olmayacaktır. 3.FIRATIN ÖFKESİ mesafenin tecrübelisi ve forma girdiği söylendi. Bu aralar form düşüklüğü olsada 11.BİRÜMİT yarış içi şartlar lehine gelişirse mutlaka etkili olur.


 

GÜN İÇİNDEN NOTLAR:
2.KOMSHU ve YILMABAŞAR günün geçilmez bankoları olarak geldi.